Frans Hals - Biographie critique
Bob Immink - Noordhollands landschap - aquarel
Yaacov Agam - "Ne Bougez Pas (Geel)" Editie 97 - genummerd
Type kunstwerk | Glas / Keramiek |
Periode | 2000 t/m Heden |
Studio aardewerken bordeaux rood kruikje. Mooi stukje aardewerk gesigneerd AJ, kunstenaar of keramist helaas onbekend. In prima onbeschadigde conditie.
Afmetingen; 20,2 cm hoog en max 10 cm in diameter
Objectlocatie | Gouda, Nederland |
Starttijd | 18-3-2018 om 11:14 |
Eindtijd | 25-3-2018 om 12:14 |