Adèle Koekkoek - Boerderijzicht
Johan Dijkstra - zeldzame, grote promotieprent 'het Groninger landschap'- kleurenlitho, ingelijst
Ricardo Carpani - Plaat/gravure door Ricardo Carpani
Eugène Brands - ingelijste grote gouache - 1963 (nieuwe lijst!)
Type kunstwerk | Prenten & Uitgaves |
Jaartal | 1915 |
Techniek | Varia |
Afmetingen | 50 x 37 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Een chine-collé in rood-bruin van Simon Moulijn uit het jaar 1915. Monogram en datering op de steen. De prent is niet in Nijland opgenomen, wel in Ariëns-Kappers (nr.67). Beeldformaat 27.5 x 22 cm. Los opgenomen in passepartout met achtervel in de maat 50 x 40 cm. In de marges onder het passepartout vage ouderdomssporen. Overigens goede conditie. De prent kan verzonden worden. Kosten 10 euro.
Conditie | |||
Conditie | Zeer Goed | ||
Transport | |||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Roermond, Nederland | ||
Verzenden | Pakketpost | ||
Prijs | Tot 2 kg.
| ||
Garantie | |||
Garantie | Bij het plaatsen van het item verklaar ik mij akkoord met de garantievoorwaarden zoals deze gelden op Kunstveiling ten aanzien van een juiste omschrijving van het aangeboden item |
De verkoper neemt de volledige verantwoordelijkheid voor dit item. Kunstveiling biedt slechts het platform bij deze transactie, welke direct met de verkoper afgehandeld dient te worden. Meer informatie.
Afhalen | Ja is mogelijk |
Objectlocatie | Roermond, Nederland |
Starttijd | 15-7-2018 om 13:40 |
Eindtijd | 21-8-2018 om 6:00 |