Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Paul Wunderlich - Tête d'une Femme (Bleu).
Kleurenlithografie.
1982.
Handgesigneerd en genummerd in potlood.
Oplage: 10000. (2.500 in blauw).
Dit werk werd in 4 basiskleuren gedrukt. De blauwe versie kreeg de oplagenummers 7.500 t/m 10.000. Dit is nr. 8694.
Catalogue raisonné: Riediger 688 d.
Afmetingen beeld: 26,5 x 36,5 cm.
Afmetingen blad: 42 x 30 cm.
Signatuur: R.o. in potlood.
In perfecte staat, Het vlekje is onderdeel van het werk en komt in elke druk voor.
Verzending: Post.nl aangetekend. € 12,50 (NL) België € 20,-
ZZIM
Starttijd | 7-5-2018 om 19:25 |
Eindtijd | 14-5-2018 om 19:25 |
Objectlocatie | Voorschoten, Nederland |