Joan Gardy Artigas - La part des autres
Corneille - L'amour au jour la jour
Rob van Koningsbruggen - Fodor servies
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Kunstenaar: Henriette Spiering ( 1946- )
Titel/Voorstelling : "Structuren in Steen "
Datering : 1982
Medium / Techniek : handgekleurde Ets op papier
Oplage : nr. 1 van 12
Maten : 30 x 40 cm (beeldmaat) en 53 x 63 cm (ingelijst)
Gesigneerd : met potlood onder
Conditie : goed
Henriëtte SPIERING (Amsterdam 1946)
Opgeleid aan de Rietveld academie. Werkt hoofdzakelijk abstract. Werkzaam als graficus en schilder
Objectlocatie | Amsterdam, Nederland |
Starttijd | 23-2-2018 om 13:06 |
Eindtijd | 9-3-2018 om 22:06 |