Hendrik Spilman - het dorp Mijdrecht
Francois Stroobant - Clarkia Pulchella Marginata
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Zeer verfijnd uitgewerkte ets van Dick Harting, ingelijst achter glas. Afgebeeld is een landschap met boom. Het werk vermeldt geen titel en jaartal. Linksonder staat met potlood epreuve d'artiste, rechtsonder de signatuur. De afbeelding meet 6 x 15 cm. De omvang van de lijst is 16 x 27 cm. Het werk is in goede conditie, de lijst heeft wat lichte gebruikssporen.
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Oldenzaal, Nederland |
Objectlocatie | Oldenzaal, Nederland |
Starttijd | 14-4-2018 om 20:56 |
Eindtijd | 28-4-2018 om 20:56 |