Marlene Dumas - The Image as Burden-cat.1978- artikel 1995- kalender 2014
Corneille - Vrouw en vogel: dansend in de zon, 1986
Tauno Wirkkala - Revontulet schaal
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Krachtige ets door Jan Poortenaar
Voorstelling van Londense rijtuigen bij avond.
Bijna Witsen-achtige voorstelling
Gelijst, beeldmaat 19x24, lijstmaat 35x40
Gesigneerd in potlood r.o. 'Jan Poortenaar'
Authenticiteit volledig gegarandeerd
Objectlocatie | Oegstgeest, Nederland |
Starttijd | 19-4-2018 om 8:35 |
Eindtijd | 24-4-2018 om 13:35 |