Bob Immink - Noordhollands landschap - aquarel
Frans Hals - Biographie critique
Yaacov Agam - "Ne Bougez Pas (Geel)" Editie 97 - genummerd
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Mooi, herkenbaar werk van deze Belgische kunstenaar. Litho op Arches papier, met potlood gesigneerd, getiteld en genummerd (43/100). Ingekaderd in zeer solide, aluminium lijst met diep, luxueus passe-partout en achter glas door de firma Schleiper & Fils uit Brussel. In zeer goede conditie.
Afmetingen: 93cm x 74cm (incl. lijst), 71cm x 51cm (binnen passe-partout)
Bij aankoop moet het werk liefst opgehaald worden in Diemen (vlakbij het kantoor van Kunstveiling in Amsterdam Z-O). De termijn voor ophalen is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk eventueel weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan Amsterdam voor andere zaken.
Bezorgen met Swift Koeriers is eventueel mogelijk in overleg.
ZZBEL
Objectlocatie | Diemen, Nederland |
Starttijd | 5-3-2018 om 11:51 |
Eindtijd | 19-3-2018 om 20:51 |