Ruloff S.A. Manuputty - Contra
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1977 |
Techniek | Litho |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 75 x 55 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | XVI/XX |
Kleurrijke litho van Flor Hermans uit 1977. Titel: Rubensland. Deze litho komt uit de map dit special uitgegeven is voor het Rubens jaar (1977). Afmetingen: 75 x 55 cm. Nummer: XVI/XX. Bij de litho is een gedicht van Gerrit Kouwenaar (gesigneerd door Remco Campert met potlood).
De authenticiteit van het, aangeboden, werk wordt volledig gegarandeerd.
Conditie | Goed | ||
Conditie: in goede staat. Linksonder zitten op de witte rand een paar lichte oxidatievlekjes. Deze vallen onder de passe-partout bij inlijsting. | |||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Objectlocatie | 'S-GRAVENZANDE, Nederland |
Starttijd | 24-4-2018 om 9:16 |
Eindtijd | 10-11-2020 om 21:37 |