Adèle Koekkoek - Boerderijzicht
Ricardo Carpani - Plaat/gravure door Ricardo Carpani
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Litho van Hugo Heyrman. Nummer: XVI/XX. Afmetingen blad: H75 x b55 cm. Afmetingen voorstelling: H58 x b43. Conditie: in zeer goede staat. De litho komt uit de map: Het jaar van de jich. Deze map is uitgegeven door Galerij de zwarte panter in Antwerpen ter gelegenheid van het rubensjaar. De authenticiteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegestuurd.
ZZBEL
Objectlocatie | Hoek van Holland, Nederland |
Starttijd | 24-4-2018 om 9:22 |
Eindtijd | 1-5-2018 om 21:22 |