Keimpe Kootstra - Anemonen in vaas.
Tetsuro Sawada - "Flash" 1987 - Beperkte oplage 100 - Genummerd
Keimpe Kootstra - Anemonen in zwarte vaas.
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Litho van Etienne Elias uit 1969. Titel: Eclips. Het werk is uitgegeven door Prent 190. Nummer: 50/190. Afmetingen werk: H73 x b55 cm. Conditie: in goede staat. Langs de linkerrand zitten een paar minieme kreukeltjes die bij inlijsting volledig onder de passe-partout vallen. Het werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op verzoek, worden meegeleverd.
ZZBEL
Objectlocatie | Hoek van Holland, Nederland |
Starttijd | 7-3-2018 om 13:26 |
Eindtijd | 19-3-2018 om 20:26 |