Keimpe Kootstra - Anemonen in vaas.
Tetsuro Sawada - "Flash" 1987 - Beperkte oplage 100 - Genummerd
Keimpe Kootstra - Anemonen in zwarte vaas.
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Beeldschoon werk van de Belgische kunstenaar Marcel Verdren (1933-1976). Zeefdruk op glad papier, zowel glimmend als mat gedrukt, zie foto 3. De lijnen tussen de zwarte vlakken zijn licht beige gedrukt, moeilijk te zien op foto’s 1 t/m 3 maar wel op foto 4. Met potlood gesigneerd, gedateerd (‘67) en genummerd (12/125). In uitstekende conditie.
Afmetingen: 65cm x 50cm (blad), 43cm x 43cm (beeld)
ZZZW
Objectlocatie | Diemen, Nederland |
Starttijd | 19-3-2018 om 21:45 |
Eindtijd | 26-3-2018 om 20:45 |