Alexis Gorodine - Leatherwords
Joan Gardy Artigas - La part des autres
Type | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Kunstenaar: Roger Hebbelinck
Titel: Brugge, Gruuthuse
Techniek: aquatint
Afmetingen werk: 41,5 x 31 cm
Afmetingen voorstelling: 25 x 19 cm
Ingelijst: Nee
Gesigneerd: Handgesigneerd
Conditie:
In goede staat. Aan de linkeronderzijde zitten wat resten van een stickertje die daar heeft gezeten . Op de bovenrand zit een laagje plakband van 1 cm. Bij inlijsten valt dit volledig onder de pass- partout weg.
Het werk kan in een envelop, tussen karton, worden verzonden, op risico van de koper. Kosten Nederland: 5,50 euro. België: 10,00 euro.
De authenciteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag , worden meegestuurd.
ZZBEL
Objectlocatie | Hoek van Holland, Nederland |
Starttijd | 23-3-2018 om 10:50 |
Eindtijd | 30-3-2018 om 20:50 |