Schilderijen Items Nieuw binnen
batavus-westerhuis-collage-ontluikend-gesigneerd-ingelijst-1972
batavus-westerhuis-collage-ontluikend-gesigneerd-ingelijst-1972batavus-westerhuis-collage-ontluikend-gesigneerd-ingelijst-1972batavus-westerhuis-collage-ontluikend-gesigneerd-ingelijst-1972batavus-westerhuis-collage-ontluikend-gesigneerd-ingelijst-1972batavus-westerhuis-collage-ontluikend-gesigneerd-ingelijst-1972batavus-westerhuis-collage-ontluikend-gesigneerd-ingelijst-1972
Batavus Westerhuis : Collage, Ontluikend – gesigneerd & ingelijst - 1972
Schilderijen
GEPLAATST DOOR
Amsterdam
1636 verkochte items

Inloggen of Lid worden om de verkoper een vraag te stellen

Omschrijving
Batavus Westerhuis 1915 - 2002

Een collage uit 1972 van de Nederlandse kunstenaar Batavus Westerhuis (1915-2002).

-Afmetingen: Lijst, 51,5 x 66,5 cm. Beeld/collage, 50 x 65 cm.

Conditie: De collage is in zeer goede staat. De plexiglas lijst heeft een beschadiging in de rechterbenedenhoek (stukje van de rand is daar afgebroken).

Zie ook de foto’s.

Het werk heeft een ophangsysteem en kan zo aan de muur.

INFO OVER DE KUNSTENAAR:

Opleiding: Academie van Bouwkunst Amsterdam en autodidact.

Onderwerpen: Christelijk religieuze voorstellingen.

Titel: “Ontluikend”.

Kunstenaar: Batavus Westerhuis.

Techniek: Collage van papier.

Jaartal: 1972.

Afmetingen: Lijst, 51,5 x 66,5 cm. Beeld/collage, 50 x 65 cm.

Gesigneerd: Rechtsonder.

Zie ook de foto’s.

Klaar om op te hangen.

-Het werk kan afgehaald worden (in Amsterdam).

-Het werk kan aangetekend verzonden worden via PostNL.

Verzendkosten:

Binnen Nederland: 8,00 euro.

Naar België, Duitsland, Frankrijk: 18,50 euro.

Vragen? Stuur even een mailtje.

Kijk ook eens bij onze andere veilingaanbiedingen.

€ 40,00

volgend minimum bod:
€40

Starttijd
16-04-18 18:30
Eindtijd
24-04-18 19:30
Aantal biedingen
0

Verzendopties :

Dit werk kan worden afgehaald zonder verdere kosten in Amsterdam

Dit werk kan verzonden worden. Bekijk hier de tarieven:

Nederland: Pakket: 8,95 euro
Belgie/EU: Pakket: 18,50 euro
Buiten EU: Pakket tot 2Kg - 5Kg: 40,00 euro

Bekijk hier de overige items van deze aanbieder

Garantie :

Dit item valt onder de garantiebepalingen zoals deze gelden op Kunstveiling.