Yvan Royon - Brugge Aan + Minnewater Efeuve d'Artiste
Sylvia Weve - Zeefdruk , Titel onbekend - 46 x 50 cm
Vic Gentils - Kleurrijke lithografie - gesigneerd - 38/125
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijste Ets van Rene Carcan. Nummer: 48/99. Titel: "La creations.." Het werk is met potlood, onderaan het blad gesigneerd door de kunstenaar. Afmetingen lijst: h71 x b61 cm. Afmetingen voorstelling: H25 x b18 cm. De authenticiteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegestuurd.
Lijsten: beschadigingen aan lijsten worden niet beschreven.Indien een werk achter glas is ingelijst en het glas is kapot, zal dit wel worden vermeld.
Conditie: in goede staat.
ZZBEL
Objectlocatie | Hoek van Holland, Nederland |
Starttijd | 8-3-2018 om 15:47 |
Eindtijd | 19-3-2018 om 19:52 |