Grafiek - handgesigneerd Items aflopend
richard-mortensen-abstracte-compositie-zeefdruk-ingelijst
richard-mortensen-abstracte-compositie-zeefdruk-ingelijstrichard-mortensen-abstracte-compositie-zeefdruk-ingelijstrichard-mortensen-abstracte-compositie-zeefdruk-ingelijstrichard-mortensen-abstracte-compositie-zeefdruk-ingelijstrichard-mortensen-abstracte-compositie-zeefdruk-ingelijst
Richard Mortensen - Abstracte compositie, zeefdruk (ingelijst)
Grafiek - handgesigneerd
GEPLAATST DOOR
Diemen
1416 verkochte items

Omschrijving
Richard Mortensen 1910 - 1993

Karakteristiek, abstract werk van de internationaal zeer bekende Deense kunstenaar Richard Mortensen.  Zeefdruk op papier, met potlood gesigneerd, gedateerd (‘82) en genummerd (120/125).  In zeer solide aluminium lijst (firma Schleiper & Fils uit Brussel), achter glas en met smetteloos, zuurvrij passe-partout.  Afkomstig uit de kunstcollectie van IBM; in goede conditie, het blad golft alleen licht.

Afmetingen: 89cm x 66cm (incl. lijst), 72cm x 52cm (binnen passe-partout)

Een redelijk uitgebreide biografie van Mortensen kan hier gevonden worden:

http://www.mchampetier.com/biography-Richard-Mortensen.html

Bij aankoop moet het werk liefst opgehaald worden in Diemen (vlakbij het kantoor van Kunstveiling in Amsterdam Z-O).  De termijn voor ophalen is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk eventueel weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan Amsterdam voor andere zaken.

Bezorgen met Swift Koeriers is eventueel mogelijk in overleg (alleen in Nederland en Belgie).

ZZIM

Verkocht

Starttijd
09-04-18 12:00
Eindtijd
16-04-18 19:00
Aantal biedingen
7

Verzendopties :

Dit werk kan worden afgehaald zonder verdere kosten in Diemen

Dit werk kan bezorgd worden via Swift Koeriers binnen Nederland en België: Bekijk hier de tarieven

Bekijk hier de overige items van deze aanbieder

Garantie :

Dit item valt onder de garantiebepalingen zoals deze gelden op Kunstveiling.