Alexis Gorodine - Leatherwords
Joan Gardy Artigas - La part des autres
Type | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Karakteristiek, abstract werk van de internationaal zeer bekende Deense kunstenaar Richard Mortensen. Zeefdruk op papier, met potlood gesigneerd, gedateerd (‘82) en genummerd (120/125). In zeer solide aluminium lijst (firma Schleiper & Fils uit Brussel), achter glas en met smetteloos, zuurvrij passe-partout. Afkomstig uit de kunstcollectie van IBM; in goede conditie, het blad golft alleen licht.
Afmetingen: 89cm x 66cm (incl. lijst), 72cm x 52cm (binnen passe-partout)
Een redelijk uitgebreide biografie van Mortensen kan hier gevonden worden:
http://www.mchampetier.com/biography-Richard-Mortensen.html
Bij aankoop moet het werk liefst opgehaald worden in Diemen (vlakbij het kantoor van Kunstveiling in Amsterdam Z-O). De termijn voor ophalen is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk eventueel weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan Amsterdam voor andere zaken.
Bezorgen met Swift Koeriers is eventueel mogelijk in overleg (alleen in Nederland en Belgie).
ZZIM
Objectlocatie | Diemen, Nederland |
Starttijd | 9-4-2018 om 12:00 |
Eindtijd | 16-4-2018 om 19:00 |