Alan Davie - Kleurenlitho: Homage to Picasso - 1972
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Kunstenaar: Roger Hebbelinck
Titel: Goes
Jaar: Geen datering
Techniek: Kleurenets op papier
Oplage: 80/100
Afmeting (incl. lijst): 66 x 53 cm
Signatuur: Rechtsonder in potlood
Staat: Redelijke staat
Soort Lijst: Houten lijst met glasplaat
Opmerkingen:
Een net werk van Roger Hebbelinck; het werk is wel vergeeld en ook het passe-partout is wat vergeeld richting de randen. Er ontbreken een aantal stukken uit de lijst, maar dit heeft verder geen effect op de stevigheid.
In verband met de kwetsbaarheid van het (glas)werk en risico van breuk dient het werk bij voorkeur afgehaald te worden in ons magazijn te Eersel. Bezorging kan in overleg. Onthoudt wel dat bij verzending extra kosten worden gerekend voor een degelijke verpakking bovenop de verzendkosten en is afhankelijk van het formaat van het werk; voor een standaard verpakking (binnen de perken van 84x65x6 cm) rekenen wij €7,50.
ZZBEL
Objectlocatie | Eersel, Nederland |
Starttijd | 12-3-2018 om 16:17 |
Eindtijd | 19-3-2018 om 20:17 |