Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Alois Janak (Tsjecho-Slowakije 1924)
Titel: Misused.
Afmetingen blad: 60 x 44 cm.
Afmetingen beeld: 53 x 37 cm.
Materiaal: Giclee op zware kwaliteit katoenpapier.
Signatuur: r.o. Handgesigneerd met potlood.
Oplagenummer: l.o. e.a.
Jaar: 2013.
Ingelijst: Nee (niet eerder ingelijst).
Conditie: In nieuwstaat.
ZZIM
Starttijd | 7-5-2018 om 20:55 |
Eindtijd | 14-5-2018 om 20:55 |
Objectlocatie | Voorschoten, Nederland |