Marlene Dumas - The Image as Burden-cat.1978- artikel 1995- kalender 2014
Corneille - Vrouw en vogel: dansend in de zon, 1986
Tauno Wirkkala - Revontulet schaal
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Pierre Alechinsky, Ets en aquatint, "Volcan de Nuit", 1972, nummer 74/100, 71 x 95 inclusief zilveren houten lijst, Wordt aangetekend verzonden ZONDER DE GLASPLAAT in verband met breuk. Kosten zijn wat hoger door grootte. Kan uiteraard gehaald worden. Of u regelt een koerier.
ZZBELTransport | |
Objectlocatie | Amsterdam, Nederland |
Starttijd | 12-3-2018 om 18:57 |
Eindtijd | 19-3-2018 om 19:57 |