Ruloff S.A. Manuputty - Contra
Topwerk uit het eind van de jaren '40 van Bram Bogart. Zeer pasteus geschilderd, olieverf op doek. Zeldzaam!
In prima conditie. Hier en daar een minimale craquelure, maar niet storend en normaal voor een dergelijk werk.
Herkomst galerie/designzaak.
Afmeting van het werk is 70,5 x 40cm. Rechtsonder gesigneerd.
ZZOC
Objectlocatie | Woudrichem, Nederland |
Starttijd | 2-4-2018 om 20:21 |
Eindtijd | 9-4-2018 om 20:21 |