Aat Verhoog - Spiegel aan de wand,
Jacqueline Schäfer - Kleurenzeefdruk DRUK_DRUK_DRUK Handgesigneerd--GROOT!!
Corneille - Kleurenzeefdruk FLEVOLAND Handgesigneerd
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ets van een voor mij onbekende kunstenaar. Rechtsonder staat "Dodo"en de titel: Dames. Afmetingen blad: H65 x b50 cm. Afmetingen voorstelling: H50 x b40. Conditie: in goede staat. Er zitten wat plakresten op de achterzijde van een vorige inlijsting. Het werk komt uit de ABN AMRO collectie.
Objectlocatie | Hoek van Holland, Nederland |
Starttijd | 13-3-2018 om 22:14 |
Eindtijd | 28-3-2018 om 22:14 |