Bernard Aubertin - Voiture Brûlé: Mini Cooper - 2009
Herman Brood - Zeefdruk: Casino
C.A. Wertheim - HAVENMOND / KLEURZEEFDRUK / 60x94cm / SIG / 1992
Alfred Manessier - Lithografie
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Osvaldo Peruzzi
Kleurenlithografie op mooi zwaar papier
Edition: 125 + AP
This work: AP
Handsigned in pencil
Paper size: 50 x 70 cm
Image size: 41 x 58 cm
Objectlocatie | Delft, Nederland |
Starttijd | 25-5-2018 om 20:09 |
Eindtijd | 1-6-2018 om 21:34 |