Marlene Dumas - The Image as Burden-cat.1978- artikel 1995- kalender 2014
Corneille - Vrouw en vogel: dansend in de zon, 1986
Tauno Wirkkala - Revontulet schaal
Type kunstwerk | Glas / Keramiek |
Periode | 2000 t/m Heden |
Lot van vier Zweedse glazen kandelaars;
Pukeberg twee zwarte glazen kandelaars ontwerp Staffan Gellerstedt. Een van de kandelaars heeft helaas twee beschadigingen de andere is onbeschadigd. Afmetingen; 12 cm hoog
Nybro een blank glazen 'tonnetje' ontwerp Paul Isling. Heeft bovenop een kleine beschadiging, gemerkt met een sticker. Afmetingen; 7 cm hoog en 5 cm in diameter
Kosta Boda blank glazen 'rosebud' kandelaar ontwerp Mats Jonasson. In prima onbeschadigde conditie. Afmetingen; 7,5 cm hoog en 7,5 cm in diameter
Objectlocatie | Gouda, Nederland |
Starttijd | 26-4-2018 om 15:24 |
Eindtijd | 10-5-2018 om 15:24 |