Adèle Koekkoek - Boerderijzicht
Ricardo Carpani - Plaat/gravure door Ricardo Carpani
Type kunstwerk | Bijzondere Uitgaves |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Houtgravure " La Comparaison" naar een aquarel van Kees van Dongen (1877-1968).
Illustratie uit 1001 nacht, edition Gaullimard, 1955 (Les livres des mille nuits et une nuit Tome II , blz. 145).
In kleur op hout gegraveerd door G. Angiolini en R. Boyer.
Afgedrukt door de Coulouma studio te Parijs.
Jaar van uitgifte: 1955
Afmeting: 22,3 x 17,8 cm.
De gravure wordt stevig verpakt en aangetekend verzonden.
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Raamsdonksveer, Nederland |
Objectlocatie | Raamsdonksveer, Nederland |
Starttijd | 18-3-2018 om 12:21 |
Eindtijd | 22-3-2018 om 12:21 |