Batavus Westerhuis - Batavus Westerhuis : Collage, Trompet – gesigneerd & ingelijst - 1975 - Verkocht

Batavus Westerhuis : Collage, Trompet – gesigneerd & ingelijst - 1975 kopen? Bied vanaf 30!

Batavus Westerhuis : Collage, Trompet – gesigneerd & ingelijst - 1975 kopen? Bied vanaf 30!Batavus Westerhuis : Collage, Trompet – gesigneerd & ingelijst - 1975 kopen? Bied vanaf 30!Batavus Westerhuis : Collage, Trompet – gesigneerd & ingelijst - 1975 kopen? Bied vanaf 30!Batavus Westerhuis : Collage, Trompet – gesigneerd & ingelijst - 1975 kopen? Bied vanaf 30!Batavus Westerhuis : Collage, Trompet – gesigneerd & ingelijst - 1975 kopen? Bied vanaf 30!Batavus Westerhuis : Collage, Trompet – gesigneerd & ingelijst - 1975 kopen? Bied vanaf 30!Batavus Westerhuis : Collage, Trompet – gesigneerd & ingelijst - 1975 kopen? Bied vanaf 30!
  • Batavus Westerhuis (1915-2002)
Type kunstwerkSchilderij

Een collage uit 1975 van de Nederlandse kunstenaar Batavus Westerhuis (1915-2002).

-Afmetingen: Lijst, 66 x 51 cm. Beeld/collage, 65 x 50 cm.

Conditie: De collage is in zeer goede staat. De plexiglas lijst heeft een kras/slijtplek aan de rechterrand.

Zie ook de foto’s.

Het werk heeft een ophangsysteem en kan zo aan de muur.

INFO OVER DE KUNSTENAAR:

Opleiding: Academie van Bouwkunst Amsterdam en autodidact.

Onderwerpen: Christelijk religieuze voorstellingen.

Titel: “Trompet”.

Kunstenaar: Batavus Westerhuis.

Techniek: Collage van papier.

Jaartal: 1975.

Afmetingen: Lijst, 66 x 51 cm. Beeld/collage, 65 x 50 cm.

Gesigneerd: Middenonder.

Zie ook de foto’s.

Klaar om op te hangen.

-Het werk kan afgehaald worden (in Amsterdam).

-Het werk kan aangetekend verzonden worden via PostNL.

Verzendkosten:

Binnen Nederland: 8,00 euro.

Naar België, Duitsland, Frankrijk: 18,50 euro.

Vragen? Stuur even een mailtje.

Kijk ook eens bij onze andere veilingaanbiedingen.

ObjectlocatieAmsterdam,  Nederland
Starttijd8-5-2018 om 19:23
Eindtijd20-5-2018 om 21:23