Albert Heydens - Bewerkingen op zink
Jochem de Graaf - Vier vrouwen
Een collage uit 1975 van de Nederlandse kunstenaar Batavus Westerhuis (1915-2002).
-Gesigneerd en ingelijst in een plexiglas lijst met een achterplaat van spaanplaat.
-Afmetingen: Lijst, 66 x 51 cm. Beeld/collage, 65 x 50 cm.
-Herkomst: Uit de nalatenschap van een kunstverzamelaar. Het werk is in 1976 aangekocht door de “Dienst voor ’s Rijks verspreide Kunstvoorwerpen ’s Gravenhage” in het kader van de BKR.
Conditie: De collage is in zeer goede staat. De plexiglas lijst heeft een kras/slijtplek aan de rechterrand.
Zie ook de foto’s.
Het werk heeft een ophangsysteem en kan zo aan de muur.
INFO OVER DE KUNSTENAAR:
Batavus Bernardus Westerhuis, geboren 07-12-1915 in Kampen en overleden 07-07-2002 in Amsterdam, aquarellist, architect, schilder, collagist, glasschilder, ontwerper van glasramen en tekenaar.
Opleiding: Academie van Bouwkunst Amsterdam en autodidact.
Onderwerpen: Christelijk religieuze voorstellingen.
Titel: “Trompet”.
Kunstenaar: Batavus Westerhuis.
Techniek: Collage van papier.
Jaartal: 1975.
Afmetingen: Lijst, 66 x 51 cm. Beeld/collage, 65 x 50 cm.
Ingelijst: Ingelijst in een plexiglas lijst met een achterplaat van spaanplaat.
Gesigneerd: Middenonder.
Zie ook de foto’s.
Klaar om op te hangen.
-Het werk kan afgehaald worden (in Amsterdam).
-Het werk kan aangetekend verzonden worden via PostNL.
Verzendkosten:
Binnen Nederland: 8,00 euro.
Naar België, Duitsland, Frankrijk: 18,50 euro.
Vragen? Stuur even een mailtje.
Kijk ook eens bij onze andere veilingaanbiedingen.
Objectlocatie | Amsterdam, Nederland |
Starttijd | 8-5-2018 om 19:23 |
Eindtijd | 20-5-2018 om 21:23 |