Alexis Gorodine - Leatherwords
Joan Gardy Artigas - La part des autres
Type | Glas / Keramiek |
Periode | 2000 t/m Heden |
Mooie Art nouveau Majolica aardewerken vaas voorzien van hoogglans stroomglazuur in bronsgroen en roestbruin en grijs. In prima onbeschadigde conditie. Niet gemerkt, maker helaas niet bekend maar mogelijk van Belgische of Franse makelij.
Afmetingen; 31 cm hoog en maximaal 13,5 cm in diameter
Objectlocatie | Gouda, Nederland |
Starttijd | 10-5-2018 om 11:57 |
Eindtijd | 24-5-2018 om 11:57 |