Renato Natali - Renato Natali. -Donna alla Fonte- Kleurenlitho. Handgesigneerd. 1975-77

Renato Natali. -Donna alla Fonte- Kleurenlitho. Handgesigneerd. 1975-77 kopen? Bied vanaf 35!
Renato Natali. -Donna alla Fonte- Kleurenlitho. Handgesigneerd. 1975-77 kopen? Bied vanaf 35!Renato Natali. -Donna alla Fonte- Kleurenlitho. Handgesigneerd. 1975-77 kopen? Bied vanaf 35!Renato Natali. -Donna alla Fonte- Kleurenlitho. Handgesigneerd. 1975-77 kopen? Bied vanaf 35!
  • Renato Natali (1883-1979)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Mooie en spontane kleurenlitho.

Dit is duidelijk een voorstudie voor een van zijn schilderijen. (Zie afbeelding).  Hij gebruikt de 2 vrouwen en de pomp voor een later schilderij, waarop ook een kind te zien is. De tekening is bij de haven gemaakt en het schilderij laat een bijna identieke situatie in een achterstandswijk van Livorno bij avondlicht zien. (Bambina e donna alla fonte)

Kunstenaar: Renato Natali. (Livorno 1883-1979)

Titel: Donna alla fonte.

Materiaal: Kleurenlitho op geschept Bütten papier.

Druk: Onbekend, maar wel een blindstempel.

Afmetingen blad: 50 x 35 cm.

Afmetingen beeld: 29 x 23 cm.

Signatuur: Handgesigneerd met potlood.

Oplage: Geen nummer.

Jaar: 1975-77.

Conditie: in uitstekende staat. Niet eerder ingelijst geweest.

De minimale veilingwaarde van deze ets is € 60,-

Verzending: Door Post.nl met Track en Trace: € 12,50 (NL)  Naar België € 20,-
Uitsluitend verzending.

Schilder/tekenaar van de mensen in hun dagelijks leven in dorpen en steden en op het platte land. Ook had hij een voorliefde voor de gebouwen, huizen en kroegen waar, vaak s’avonds, het leven zich afspeelde
In oktober en december 2017 en februari 2018 zijn er door zijn erfgenamen tientallen schilderijen van hem geveild. De opbrengsten waren enorm.

Tevens werden alle nog overgebleven lithografieën en kleurenetsen verkocht. Deze drukken liet hij, tussen 1975 en 1977, maken van zijn door hemzelf ingekleurde pentekeningen. Hij signeerde en nummerde deze werken met potlood. Sommigen hadden een oplage van 200, maar de meeste hadden een kleinere oplage. De eind 2017 verkochte exemplaren waren slechts een zeer klein gedeelte hiervan omdat de meeste in de jaren ’70 en ‘80 al verkocht werden.
Dus ze zijn nu redelijk zeldzaam.

ZZIM

Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Voorschoten, Nederland

Renato Natali (1883-1979)

Geplaatst door  char
0 verkochte items
Starttijd23-4-2018 om 15:03
Eindtijd27-4-2018 om 15:03
Openingsbod € 35
ObjectlocatieVoorschoten,  Nederland