Schilderijen Items Nieuw binnen
thea-de-waard-acryl-en-goudverf-op-papier-zonder-titel-ingelijst-1989
thea-de-waard-acryl-en-goudverf-op-papier-zonder-titel-ingelijst-1989thea-de-waard-acryl-en-goudverf-op-papier-zonder-titel-ingelijst-1989thea-de-waard-acryl-en-goudverf-op-papier-zonder-titel-ingelijst-1989thea-de-waard-acryl-en-goudverf-op-papier-zonder-titel-ingelijst-1989thea-de-waard-acryl-en-goudverf-op-papier-zonder-titel-ingelijst-1989thea-de-waard-acryl-en-goudverf-op-papier-zonder-titel-ingelijst-1989
Thea de Waard : Acryl- en goudverf op papier – Zonder titel - ingelijst - 1989
Schilderijen
Kunstenaar
GEPLAATST DOOR
Amsterdam
1636 verkochte items

Omschrijving
Thea Waard, de

Een werk van de Nederlandse kunstenares Thea de Waard.

-Ingelijst in een metalen lijst met passe-partout en glasplaat.

-Het werk is niet zichtbaar gesigneerd. Op de achterkant staat informatie over de herkomst en de kunstenares.

-Afmetingen: Lijst, 42 x 42 cm. Beeld, 13 x 17 cm.

-Herkomst: Het werk is in juni 1989 aangekocht door het VU-Ziekenhuis tijdens de expositie van Thea de Waard in Boelebosch.

-Conditie: In goede staat.

Zie ook de foto’s.

Het werk kan zo aan de muur.

Informatie over de kunstenaar:

Thea de Waard, schilder, beeldhouwer, textielkunstenaar.

Opleiding: Vrije Academie Den Haag (1966-1968) en Jan van Eyck Academie Maastricht (1973-1976).

Ze is docente Beeldhouwen in De Bilt (1989-2010).

Thea de Waard schildert imaginaire landschappen, niet als ode aan de schoonheid van het landschap, maar om het onzichtbare, onzegbare, verloren gegaan verlangen vast te leggen. Het landschap als spiegel voor al die herinneringen opgebouwd uit fragmenten, geabstraheerd soms herkenbaar. Het contrast tussen dikke en dunne verflagen, tussen voor –en achtergrond.

Stijl van beeldhouwen: Abstract.

Titel: Zonder titel / titel onbekend..

Kunstenaar: Thea de Waard.

Techniek: Acryl- en goudverf op papier.

Jaartal: ca 1989.

Afmetingen: Lijst, 42 x 42 cm. Beeld, 13 x 17 cm.

Ingelijst: In een metalen lijst met passe-partout en glasplaat.

Gesigneerd: Het werk is niet zichtbaar gesigneerd.

Herkomst: Het werk is in juni 1989 aangekocht door het VU-Ziekenhuis tijdens de expositie van Thea de Waard in Boelebosch.

Conditie: In goede staat.

Zie ook de foto’s.

Het werk kan zo aan de muur.

-Het werk kan afgehaald worden (in Amsterdam).

-Het werk kan aangetekend verzonden worden via PostNL.

Verzendkosten:

Binnen Nederland: 8,00 euro.

Naar België: 18,50 euro.

Vragen? Stuur even een mailtje.

Kijk ook eens bij onze andere veilingaanbiedingen.

Afgelopen
€ 30,00

Starttijd
16-04-18 18:30
Eindtijd
20-04-18 19:30
Aantal biedingen
0

Verzendopties :

Dit werk kan worden afgehaald zonder verdere kosten in Amsterdam

Dit werk kan verzonden worden. Bekijk hier de tarieven:

Nederland: Pakket: 8,95 euro
Belgie/EU: Pakket: 18,50 euro
Buiten EU: Pakket tot 2Kg - 5Kg: 40,00 euro

Bekijk hier de overige items van deze aanbieder

Garantie :

Dit item valt onder de garantiebepalingen zoals deze gelden op Kunstveiling.