Alexis Gorodine - Leatherwords
Joan Gardy Artigas - La part des autres
Type | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1992 |
Techniek | Ets/Aquatint |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 78 x 90 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 75 |
Ad Arma (1954)
"Bewogen zuil"
ets/aquatint
jaar: 1992
oplage: 75 ex.
hand gesigneerd (en voorzien van diepdruk zegel) en gedateerd r.o.
getiteld m.o.
genummerd l.o.
formaat papier: ca. 78 x 90 cm.
beeldformaat: ca. 59 x 77 cm.
ets in prima staat, witranden met wat gebreken (maar onzichtbaar na inlijsting met passe partout)
zonder lijst
Conditie | |||||||
Conditie | Goed | ||||||
ets in prima staat, witranden met wat gebreken (maar onzichtbaar na inlijsting met passe partout) | |||||||
Transport | |||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Lelystad, Nederland | ||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||
Objectlocatie | Lelystad, Nederland |
Starttijd | 30-7-2018 om 22:04 |
Eindtijd | 11-8-2018 om 20:30 |