Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
PAUL KOSTABI. 01.10.1962 Whittier (USA)
Titel: Time to dance.
Materiaal: Giclee op zwaar handwoven cottonpaper.
Afmetingen blad: 60.0 x 50,0 cm.
Afmetingen beeld: 48,0 x 38,0 cm.
Signatuur: r.o. handgesigneerd.
Oplagenummer: l.o. 40/75
Jaar: 2014.
Ingelijst: nee.
Conditie: In uitstekende staat.
Verzending: Door Post.nl met Track en Trace €12,50 (binnen NL). Naar België € 20,-
Uitsluitend verzending.
Starttijd | 3-6-2018 om 23:58 |
Eindtijd | 15-6-2018 om 19:21 |
Objectlocatie | Voorschoten, Nederland |