Antoine Mortier - Petit Métaphore
Maureen Bachaus - 1177 (gemonteerd op hout)
Type | Tekening / Aquarel |
Aquarel op papier - 19/20e eeuw - Gesigneerd rechtsonder- in kader achter glas
Techniek: Aquarel
Jaar:19e / 20e eeuw
Editie: Origineel
Over het algemeen in goede staat
Afmetingen kader: 59 x 47 cm
Afmetingen papier: 38 x 29 cm
De schilder Emile Patoux behoort tot de Belgische neo-impressionisten. Hij schilderde vooral landschappen en figuren in een fel, persoonlijk koloriet.
Het werk wordt zorgvuldig ingepakt en aangetekend verstuurd.
Kan gratis worden afgehaald in Antwerpen .
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Antwerpen, België |
Objectlocatie | Antwerpen, België |
Starttijd | 9-4-2018 om 17:45 |
Eindtijd | 16-4-2018 om 18:55 |