Tekeningen / Aquarel Items aflopend
emile-joseph-patoux-1893-1985-bloemenstilleven
emile-joseph-patoux-1893-1985-bloemenstillevenemile-joseph-patoux-1893-1985-bloemenstillevenemile-joseph-patoux-1893-1985-bloemenstilleven
Emile Joseph Patoux (1893 - 1985) - Bloemenstilleven
Tekeningen / Aquarel
GEPLAATST DOOR
Antwerpen België
1 verkochte items

Omschrijving
Emile Patoux 1893 - 1985

Aquarel op papier - 19/20e eeuw - Gesigneerd rechtsonder- in kader achter glas

Techniek: Aquarel

Jaar:19e / 20e eeuw

Editie: Origineel

Over het algemeen in goede staat

Afmetingen kader:   59 x 47 cm

Afmetingen papier:   38 x 29 cm

De schilder Emile Patoux behoort tot de Belgische neo-impressionisten. Hij schilderde vooral landschappen en figuren in een fel, persoonlijk koloriet.

Het werk wordt zorgvuldig ingepakt en aangetekend verstuurd.

Kan gratis worden afgehaald in Antwerpen .

Verkocht

Starttijd
09-04-18 17:45
Eindtijd
16-04-18 18:55
Aantal biedingen
22

Verzendopties :

Dit werk kan worden afgehaald zonder verdere kosten in Antwerpen

Dit werk kan verzonden worden. Bekijk hier de tarieven:

Belgie: Pakket 2Kg - 5Kg: 8,00 euro
Nederland/EU: Pakket 1 Kg - 10 Kg: 20,00 euro
Buiten EU: Pakket 1Kg tot 5Kg: 35,00 euro

Bij verzenden van ingelijste werken is glasbreuk altijd op eigen risico. Overige schade of verlies is voor risico van de verkoper.
Bekijk hier de overige items van deze aanbieder

Garantie :

Dit item valt onder de garantiebepalingen zoals deze gelden op Kunstveiling.