Yaacov Agam - "Ne Bougez Pas (Geel)" Editie 97 - genummerd
Dang Lebadang - Quatre bateaux, bốn xuồng, vier boten
Larry Zox - "The Next Great Moment In History Is Ours" 1970 - gesigneerd - genummerd
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1959 |
Techniek | Litho |
Drager | Geschept Papier |
Stijl | Abstract |
Onderwerp | Dieren |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 40 x 58 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 150 |
Herkenbare compositie uit 1959 van Pierre Tal-Coat. Litho op geschept papier, met potlood gesigneerd en genummerd (55/150), en in verso getiteld. In goede conditie; blad heeft ingelijst gezeten want er zitten taperesten aan de achterkant van het blad in de hoeken bovenaan, en het blad is uniform licht verkleurd. Ingelijst met passe-partout is het werk prima.
Afmetingen: 58cm x 40cm (blad), 54cm x 37cm (beeld)
Conditie | Goed | ||
Zie omschrijving | |||
Prijs | Tot 5 kg.
Objectlocatie | Diemen, Nederland |
Starttijd | 11-6-2018 om 16:31 |
Eindtijd | 23-6-2018 om 21:44 |