Frans Hals - Biographie critique
Bob Immink - Noordhollands landschap - aquarel
Yaacov Agam - "Ne Bougez Pas (Geel)" Editie 97 - genummerd
9008
Kunstenaar: Paul Bodifée
Techniek: olie op paneel
Voorstelling: Landschap met gezicht op boerendorpje
Afmeting exclusief lijst (lxb): 13,5 x 23 cm
ongesigneerd
Inclusief lijst (zie afbeelding)
Voorkeur: ophalen bij ons in Nieuwersluis
Objectlocatie | Nieuwersluis, Nederland |
Starttijd | 11-4-2018 om 15:24 |
Eindtijd | 24-4-2018 om 19:24 |