Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
====== OPRUIMING ====== Van 59,- voor 25,-
Kunstenaar: Osvaldo Peruzzi. ( 1907-2004 )
Titel: Regatta.
Materiaal: Kleurenlithografie (offset) op stevig Bütten papier.
Afmetingen blad: 74 x 56 cm.
Afmetingen beeld: 69 x 49 cm.
Signatuur: Rechtsonder met potlood.
Oplagenummer: V / LXXV.
Conditie: In redelijke staat. Zeer lichte kreukellijnen in het papier. Nauwelijks zichtbaar.
Verzending: Aangetekend met Track en Trace door Post.nl € 12,50 (NL). Naar België: € 20,-
Uitsluitend verzending.
ZZIM
Starttijd | 11-5-2018 om 0:09 |
Eindtijd | 18-5-2018 om 19:09 |
Objectlocatie | Voorschoten, Nederland |