Ruloff S.A. Manuputty - Contra
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Prachtige compositie van de Oostenrijks-Hongaarse kunstenares Anna Beöthy-Steiner. Techniek: zeefdruk. op papier, met potlood gesigneerd en genummerd (2/100). Afmetingen incl. lijst: H76,5 x b57,5 cm. Afmetingen voorstelling: H52,5 xb 48,5 cm. Conditie: in goede staat.
Lijsten: beschadigingen aan lijsten worden niet beschreven.Indien een werk achter glas is ingelijst en het glas is kapot, zal dit wel worden vermeld.
Het werk kan ook zonder lijst worden verzonden.De verzendkosten zullen dan worden aangepast.
ZZIM
Objectlocatie | Hoek van Holland, Nederland |
Starttijd | 12-5-2018 om 11:56 |
Eindtijd | 18-5-2018 om 20:56 |