Alexis Gorodine - Leatherwords
Joan Gardy Artigas - La part des autres
Type | Schilderij |
B2403
Kunstenaar: onduidelijk gesigneerd
Techniek: olieverf op board
Voorstelling: Stilleven met ananas
Gesigneerd: rechtsonder
Afmeting (lxb): 38 x 52 cm
schilderij is inclusief lijst (zie foto)
Voorkeur ophalen bij ons in Nieuwersluis
Objectlocatie | Nieuwersluis, Nederland |
Starttijd | 12-4-2018 om 14:14 |
Eindtijd | 26-4-2018 om 19:14 |