James Robertson Miller - Landschap met koeien bij Leiden
Rob de Haan - Oliedoek boerderij Rob de Haan
Jan Engel - Kasteel De Cannenburgh (bij Vaassen)
Willem Gerard Hofker - Venezia
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Mooie ets van Jan Montyn uit 1999. Titel: Paradiso Animales (Laos). Nummer: 15/25. Afmetingen blad: H64 x b50 cm. Afmetingen voorstelling: h50 x b33,5 cm. De authenticiteit van het, aangeboden, werk wordt volledig gegarandeerd.Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegeleverd.
Conditie: in goede staat. Aan de witte bovenrand (links en rechtsboven) zitten wat plakresten van een vorige inlijsting.
Objectlocatie | Hoek van Holland, Nederland |
Starttijd | 4-5-2018 om 19:34 |
Eindtijd | 11-5-2018 om 20:34 |