Maurizio Giongo - "SERA", olieverf op doek, gesigneerd, gedateerd 2000
Ans Wortel - Gouache: "en ze zag vogels vliegen, hij zei: ga maar als je wilt - 1972
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Zeefdruk van Stanco Skiczuk. Titel: Zon en maan. Het werk is middenonder , met potlood, gesigneerd door de kunstenaar. Afmetingen werk: H65 x b50 cm. Afmetingen incl. kartonnen achterkant: H70 x b55 cm. Nummer: 8/100. Het werk moet plat verzonden worden i.v.m. de afmetingen. Hierdoor zijn de verzendkosten wat hoger (>100x 50 cm). De authenticiteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op verzoek, worden meegeleverd. Conditie: in goede staat.
ZZIM
Objectlocatie | Hoek van Holland, Nederland |
Starttijd | 18-5-2018 om 23:12 |
Eindtijd | 21-9-2018 om 21:11 |