Antoine Mortier - Petit Métaphore
Maureen Bachaus - 1177 (gemonteerd op hout)
Type | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Kumi Sugai - litho: Compositie; nummer: 81/99; afm. blad: h28,5 x b24,5 cm; rechtsonder, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegestuurd.
Conditie: in goede staat.
ZZIM
Objectlocatie | Hoek van Holland, Nederland |
Starttijd | 5-5-2018 om 20:14 |
Eindtijd | 12-5-2018 om 21:14 |