Iedere maandag een Special
Vincent Haddelsey - Kleurenlitho THE BATTLE Handgesigneerd.
Rein Kamphorst - Blauw-Rode-Bergen
Vincent Haddelsey - Kleurenlitho HORSES in the WINTER Handgesigneerd.
Willy Ceysens - Twee handen op één buik.