Ruloff S.A. Manuputty - Contra
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Dit werk is aangekocht in Gorcums Museum voor Hfl 950 (EUR 425) bij conservator P. Augustijn van de Rabobank in 2001 en verkeerd in perfecte staat en mooi ingelijst. Het is een serie van 200 en in passepartout. Graag ophalen na bieding ivm kwetsbaarheid lijst en glaswerk
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Veenendaal, Nederland |
Objectlocatie | Veenendaal, Nederland |
Starttijd | 24-4-2018 om 16:15 |
Eindtijd | 7-5-2018 om 16:15 |