Keimpe Kootstra - Anemonen in vaas.
Tetsuro Sawada - "Flash" 1987 - Beperkte oplage 100 - Genummerd
Keimpe Kootstra - Anemonen in zwarte vaas.
Onbekend kunstenaar
Midden 20 ste eeuw
Stilleven
Olieverf op doek
Afm : 80 cm x 70 cm // 60 cm x 50 cm
Mooi ingekaderd in goudkleurige kader. De kader heeft gebruikssporen en behoord niet tot de verkoop.
Hij word er gratis bijgeleverd.
Mooi werk. kunstig en zeer decoratief. Intense kleuren. Dikke verfstructuur.
Aangetekende en verzekerde verzending.
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Berchem, België |
Objectlocatie | Berchem, België |
Starttijd | 17-4-2018 om 19:34 |
Eindtijd | 24-4-2018 om 19:34 |