Nico Vrielink - Kleurenzeefdruk CONFRONTATIE met GAUGUIN
Pieter Lessing - Modern groot kleurrijk doek = gesigneerd - met certificaat.
Jan Kind - tegels (35% IN PRIJS VERLAAGD)
Type kunstwerk | Glas / Keramiek |
Periode | 2000 t/m Heden |
Erg mooi handgemaakt en handbeschilderd vierkant wandbord met de afbeelding van een vogel in de kleuren blauw-wit. Ontwerp en uitvoering Lino Loi voor Ceramiche Loi Dorgali Sardegna. In prima onbeschadigde conditie. Aan de voorzijde gesigneerd L. Loi en aan de achterzijde voorzien van en geprint blindmerk.
Afmetingen; 3,5 cm hoog en 30 x 30 cm groot
Objectlocatie | Gouda, Nederland |
Starttijd | 26-5-2018 om 16:07 |
Eindtijd | 5-6-2018 om 20:35 |