Theo Voorzaat - Vervallen woning in surrealistisch landschap - Kleurenlitho
Felix Timmermans - Man draagt een Maria-beeld
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Afmetingen 21 x 31 cm.
Gesigneerd 1935 aquarel op papier.
Ingelijst 33 x 42,5 cm.
Conditie werk zeer redelijk.
Objectlocatie | Amsterdam, Nederland |
Starttijd | 6-5-2018 om 22:02 |
Eindtijd | 20-5-2018 om 21:02 |