Miles
  5. Miles

Miles

Lid sinds 2015 / Amsterdam, Nederland

173 aangeboden items / 931 verkochte items

Joop Vegter - Rabarber - mezzotint - 1997 kopen? Bied vanaf 145!
Joop Vegter (1931-2017) Nederlands Rabarber - mezzotint - 1997
TechniekEts
Afmetingen46 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 145
Gerd Arntz - zeldzame catalogus/catalogue raisonné 1976 - gratis verzending NL kopen? Bied vanaf 45!
Gerd Arntz (1900-1988) Duits Nederlands zeldzame catalogus/catalogue raisonné 1976 - gratis verzending NL
TechniekSoftcover
Afmetingen29 x 21 cm (h x b)
€ 45
Kees Verwey - 4 boeken w.o. over zijn leermeester H.F. Boot kopen? Bied vanaf 40!
Kees Verwey (1900-1995) Nederlands 4 boeken w.o. over zijn leermeester H.F. Boot
TechniekSoftcover
Afmetingen28 x 24 cm (h x b)
€ 40
Jeroen Hermkens - 3 gratis verzonden boeken kopen? Bied vanaf 50!
Jeroen Hermkens (1960) Nederlands 3 gratis verzonden boeken
TechniekHardcover
Afmetingen30 x 30 cm (h x b)
€ 50
Jits Bakker - Gesign: de schilder Jits Bakker & monumentale monografie -> gratis verzending NL kopen? Bied vanaf 40!
Jits Bakker (1937-2014) Nederlands Gesign: de schilder Jits Bakker & monumentale monografie -> gratis verzending NL
TechniekHardcover
Afmetingen31 x 24 cm (h x b)
GesigneerdSignatuur meegedrukt
€ 40
Anton Pieck - Gesigneerd boek De Houtsnijder en een kalender en een losse houtsnede kopen? Bied vanaf 65!
Anton Pieck (1895-1987) Nederlands Gesigneerd boek De Houtsnijder en een kalender en een losse houtsnede
TechniekHardcover
Afmetingen21.5 x 21.5 cm (h x b)
€ 65
Victor Vasarely - 3 boeken kopen? Bied vanaf 50!
Victor Vasarely (1906-1997) Frans Hongaars 3 boeken
TechniekHardcover
Afmetingen25 x 25 cm (h x b)
€ 50
Johannes Itten - 3 boeken, o.a. het vroege werk kopen? Bied vanaf 40!
Johannes Itten (1888-1967) Zwitsers 3 boeken, o.a. het vroege werk
TechniekHardcover
Afmetingen28 x 23.5 cm (h x b)
€ 40
David Leviathan - Man in expressieve pose - litho A.P. met persoonlijke opdracht kopen? Bied vanaf 75!
David Leviathan (1950) Israëlisch Man in expressieve pose - litho A.P. met persoonlijke opdracht
TechniekLitho
Afmetingen52 x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 75
Willy Hagenbeek - Stilleven met granaatappels - olieverfschilderij kopen? Bied vanaf 150!
Willy Hagenbeek (1904-1987) Nederlands Stilleven met granaatappels - olieverfschilderij
Afmetingen44 x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 150
Sierk Schroder - 4 boekwerken kopen? Bied vanaf 40!
Sierk Schroder (1903-2002) Nederlands 4 boekwerken
TechniekHardcover
Afmetingen28.5 x 26.5 cm (h x b)
€ 40
Diverse auteurs - Vlaams expressionisme: 4 boekwerken kopen? Bied vanaf 60!
Diverse auteurs Vlaams expressionisme: 4 boekwerken
TechniekSoftcover
Afmetingen29 x 25 cm (h x b)
€ 60
Constant Permeke - 2 boeken kopen? Bied vanaf 50!
Constant Permeke (1886-1952) Belgisch 2 boeken
TechniekSoftcover
Afmetingen30 x 25 cm (h x b)
€ 50
Jan de Hamer - 2 prachtig ingelijste pasteltekeningen boerderijen kopen? Bied vanaf 75!
Jan de Hamer (1934) Nederlands 2 prachtig ingelijste pasteltekeningen boerderijen
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen40 x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 75
Joseph Beuys - Overzicht werken 1945-1985, hardcover in duitse taal kopen? Bied vanaf 50!
Joseph Beuys (1921-1986) Duits Overzicht werken 1945-1985, hardcover in duitse taal
TechniekHardcover
Afmetingen32 x 25 cm (h x b)
€ 50
Faience de Nevers - 18e eeuws bord - Franse Revolutie periode - 1791 - kopen? Bied vanaf 125!
Faience de Nevers Frans 18e eeuws bord - Franse Revolutie periode - 1791 -
Afmetingen3 x 24 x 24 cm (h x b x d)
Gewicht440 g
GesigneerdHandgesigneerd
€ 125
Johannes Evert Akkeringa - Stilleven met sneeuwklokjes en vogels kopen? Bied vanaf 200!
Johannes Evert Akkeringa (1861-1942) Nederlands Stilleven met sneeuwklokjes en vogels
TechniekAquarel
Afmetingen36 x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 200
Germ de Jong - 3 catalogi, uit 1986, 1989 en 1999 kopen? Bied vanaf 40!
Germ de Jong (1886-1967) Nederlands 3 catalogi, uit 1986, 1989 en 1999
TechniekSoftcover
Afmetingen23 x 17 cm (h x b)
€ 40
Harry van Kruiningen - 2 boekwerken: 33 etsen Amsterdam en 22 etsen Spinoza kopen? Bied vanaf 40!
Harry van Kruiningen (1906-1996) Nederlands 2 boekwerken: 33 etsen Amsterdam en 22 etsen Spinoza
TechniekSoftcover
Afmetingen21.5 x 17.7 cm (h x b)
Huidig bod
€ 40
1 bieding
Willem den Ouden - 3 boeken, o.a. oeuvrecatalogus. kopen? Bied vanaf 50!
Willem den Ouden (1928) Nederlands 3 boeken, o.a. oeuvrecatalogus.
TechniekHardcover
Afmetingen30 x 25 cm (h x b)
€ 50
Wilm Wouters - monumentale hardcover Volendam schildersdorp & extra boek kopen? Bied vanaf 40!
Wilm Wouters (1887-1957) Nederlands monumentale hardcover Volendam schildersdorp & extra boek
TechniekHardcover
Afmetingen31 x 25 cm (h x b)
€ 40
Victor Adam - Picardische paarden - kostbare handgekleurde litho in een kostbare lijst kopen? Bied vanaf 75!
Victor Adam (1801-1866) Frans Picardische paarden - kostbare handgekleurde litho in een kostbare lijst
TechniekHandgekleurd
Afmetingen27 x 35 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
€ 75
Gustavsberg - Zweeds ontwerp - gesigneerd bord met handbeschilderde cyclamen kopen? Bied vanaf 75!
Gustavsberg (1825) Zweeds Zweeds ontwerp - gesigneerd bord met handbeschilderde cyclamen
Afmetingen3 x 27 x 23 cm (h x b x d)
Gewicht600 g
GesigneerdHandgesigneerd
€ 75
Niet of onleesbaar gesigneerd - Delft - De Oude kerk - hangesigneerde ets kopen? Bied vanaf 10!
Niet of onleesbaar gesigneerd Delft - De Oude kerk - hangesigneerde ets
TechniekEts
Afmetingen43 x 23 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 10
Olivier Julia - 19e eeuwse gevels - ets - mooi ingelijst kopen? Bied vanaf 75!
Olivier Julia (1952) Nederlands 19e eeuwse gevels - ets - mooi ingelijst
TechniekEts
Afmetingen22 x 23.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 75
Michel van Overbeeke - 2 boeken (o.a. monografie hardcover) kopen? Bied vanaf 45!
Michel van Overbeeke (1942) Nederlands 2 boeken (o.a. monografie hardcover)
TechniekHardcover
Afmetingen29 x 29 cm (h x b)
Huidig bod
€ 45
1 bieding
Ids Wiersma - 2 boeken, 1x in Friese taal. kopen? Bied vanaf 40!
Ids Wiersma (1878-1965) Nederlands 2 boeken, 1x in Friese taal.
TechniekHardcover
Afmetingen31 x 22 cm (h x b)
€ 40
Jos But - zonnig Zeeland in de 30er jaren - olieverfschilderij kopen? Bied vanaf 95!
Jos But (1899-1980) Nederlands zonnig Zeeland in de 30er jaren - olieverfschilderij
Afmetingen38 x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 95
Jackson Pollock - 3 boekwerken, o.a. MoMa 1967 kopen? Bied vanaf 50!
Jackson Pollock (1912-1956) Amerikaans 3 boekwerken, o.a. MoMa 1967
TechniekSoftcover
Afmetingen21.5 x 24 cm (h x b)
€ 50
Maurits Cornelis Escher - 4 boekwerken (1x nieuw in verpakking) & extra folders kopen? Bied vanaf 75!
Maurits Cornelis Escher (1898-1972) Nederlands 4 boekwerken (1x nieuw in verpakking) & extra folders
TechniekHardcover
Afmetingen31 x 24 cm (h x b)
€ 75
Maurits Cornelis Escher - 4 boekwerken kopen? Bied vanaf 65!
Maurits Cornelis Escher (1898-1972) Nederlands 4 boekwerken
TechniekHardcover
Afmetingen25 x 17 cm (h x b)
€ 65
Auke de Vries - Gesigneerde hardcover, met opdracht kopen? Bied vanaf 40!
Auke de Vries (1937) Nederlands Gesigneerde hardcover, met opdracht
TechniekHardcover
Afmetingen30 x 16 cm (h x b)
€ 40
Diverse auteurs - Abstracte schilderkunst in België 1920-1970 - kostbare hardcover kopen? Bied vanaf 50!
Diverse auteurs Abstracte schilderkunst in België 1920-1970 - kostbare hardcover
TechniekHardcover
Afmetingen31 x 25 cm (h x b)
€ 50
Nico Molenkamp - hardcover, gesigneerd met uitgebreide opdracht kopen? Bied vanaf 45!
Nico Molenkamp (1920-1998) Nederlands hardcover, gesigneerd met uitgebreide opdracht
TechniekHardcover
Afmetingen29 x 25 cm (h x b)
€ 45
Jan Sluijters - topcollectie boeken (3) kopen? Bied vanaf 75!
Jan Sluijters (1881-1957) Nederlands topcollectie boeken (3)
TechniekHardcover
Afmetingen29 x 24 cm (h x b)
€ 75
Geert Jan Jansen - 2 boeken: 1x gesigneerd met 5 signaturen & 1x Magenta kopen? Bied vanaf 65!
Geert Jan Jansen (1944) Nederlands 2 boeken: 1x gesigneerd met 5 signaturen & 1x Magenta
TechniekHardcover
Afmetingen31 x 23.5 cm (h x b)
€ 65
Jan Geusebroek - modernistisch stilleven uit 1947 - olieverfschilderij, fraai ingelijst kopen? Bied vanaf 150!
Jan Geusebroek (1922) Nederlands modernistisch stilleven uit 1947 - olieverfschilderij, fraai ingelijst
Afmetingen64 x 52 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 150
Jacob van Meurs - De Waag in Amsterdam - ingelijste gravure uit 1663, in zeer goede staat kopen? Bied vanaf 75!
Jacob van Meurs (1619-1675) Nederlands De Waag in Amsterdam - ingelijste gravure uit 1663, in zeer goede staat
TechniekGravure
Afmetingen35 x 44 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
€ 75
Robbert Fortgens - 2 hardcovers, 1x gesigneerd- kopen? Bied vanaf 50!
Robbert Fortgens (1960) Nederlands 2 hardcovers, 1x gesigneerd-
TechniekHardcover
Afmetingen24.5 x 24.5 cm (h x b)
€ 50
Aad de Haas - 3 boekwerken w.o. 'schilderingen en kruiswegstaties' en monografie. kopen? Bied vanaf 50!
Aad de Haas (1920-1972) Nederlands 3 boekwerken w.o. 'schilderingen en kruiswegstaties' en monografie.
TechniekSoftcover
Afmetingen19.7 x 20 cm (h x b)
€ 50
Toon Wegner - Koppermaandagprent 1988 - litho kopen? Bied vanaf 75!
TechniekLitho
Afmetingen50 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 75