svalbardart
  5. svalbardart

svalbardart

Lid sinds 2010 / Vesteralen / Varmland, Nederland

36 aangeboden items / 336 verkochte items

Pierre Garnier - Lot van drie kunstwerken: Abstracte Compositie, Figur mit Gelb, Mutacio kopen? Bied vanaf 15!
Pierre Garnier (1928) Frans Lot van drie kunstwerken: Abstracte Compositie, Figur mit Gelb, Mutacio
TechniekComputerprint
Afmetingen30 x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 15
Wolf Bauer - e.a: collectie van zes handgesigneerde zeefdrukken: Diverse composities kopen? Bied vanaf 35!
Wolf Bauer (1938) Duits e.a: collectie van zes handgesigneerde zeefdrukken: Diverse composities
Afmetingen15 x 14 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 35
Hanno Edelmann - Drie handgesigneerde zeefdrukken: Vrouw met Duif, Familie I, II kopen? Bied vanaf 25!
Hanno Edelmann (1923-2013) Duits Drie handgesigneerde zeefdrukken: Vrouw met Duif, Familie I, II
Afmetingen15 x 14 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 25
Kurt Josef Haas - Twee handgesigneerde zeefdrukken: Fantasie I, II kopen? Bied vanaf 25!
Kurt Josef Haas (1935) Zwitsers Twee handgesigneerde zeefdrukken: Fantasie I, II
Afmetingen15 x 14 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 25
Willem F. Wagner - Drie handgesigneerde zeefdrukken: Geometrische Composities I, II, III kopen? Bied vanaf 25!
Willem F. Wagner (1935) Nederlands Drie handgesigneerde zeefdrukken: Geometrische Composities I, II, III
Afmetingen15 x 14 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 25
Peter Nagel - Handgesigneerde lithografie: Hotel Kempinski kopen? Bied vanaf 25!
Peter Nagel (1941) Deens Duits Handgesigneerde lithografie: Hotel Kempinski
TechniekLitho
Afmetingen24 x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 25
Jörg Remé - Drie handgesigneerde zeefdrukken: Figuur met vlag, tulpen, molen kopen? Bied vanaf 29!
Jörg Remé (1941) Duits Nederlands Drie handgesigneerde zeefdrukken: Figuur met vlag, tulpen, molen
Afmetingen15 x 14 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 29
Reinhold W. Timm - e.a: zes handgesigneerde zeefdrukken/etsen: Gebouwen, o.a. Amsterdam kopen? Bied vanaf 35!
Reinhold W. Timm (1931-2000) Duits e.a: zes handgesigneerde zeefdrukken/etsen: Gebouwen, o.a. Amsterdam
Afmetingen15 x 14 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 35
Hermann Härtel - e.a: vier etsen: CZEMBIREK, Apostel Paulus, Amsterdam, Stadsgezicht kopen? Bied vanaf 30!
Hermann Härtel (1943) Oostenrijks e.a: vier etsen: CZEMBIREK, Apostel Paulus, Amsterdam, Stadsgezicht
TechniekEts
Afmetingen22 x 16 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 30
Volker Ritters - Drie handgesigneerde zeefdrukken: Alchemist, Uitzicht, Landschap kopen? Bied vanaf 25!
Volker Ritters (1942) Duits Drie handgesigneerde zeefdrukken: Alchemist, Uitzicht, Landschap
Afmetingen15 x 14 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 25
Gabriele Grosse - Handgesigneerde zeefdruk: Geometrische Compositie kopen? Bied vanaf 25!
Gabriele Grosse (1942) Duits Handgesigneerde zeefdruk: Geometrische Compositie
Afmetingen15 x 14 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 25
Avraham Inlender - e.a: Collectie van zes handgesigneerde zeefdrukken: diverse composities kopen? Bied vanaf 35!
Avraham Inlender (1932-2003) Israëlisch Pools e.a: Collectie van zes handgesigneerde zeefdrukken: diverse composities
Afmetingen15 x 14 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 35
Zaidong Zheng - e.a: Collectie van zes handgesigneerde zeefdrukken: Landschappen kopen? Bied vanaf 35!
Zaidong Zheng (1953) Chinees e.a: Collectie van zes handgesigneerde zeefdrukken: Landschappen
Afmetingen15 x 14 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 35
Jörg Remé - e.a: zes handgesigneerde zeefdrukken: Florale Composities kopen? Bied vanaf 35!
Afmetingen15 x 14 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 35
Avraham Inlender - e.a: zes handgesigneerde zeefdrukken: Abstracte Composities I-VI kopen? Bied vanaf 35!
Avraham Inlender (1932-2003) Israëlisch Pools e.a: zes handgesigneerde zeefdrukken: Abstracte Composities I-VI
Afmetingen15 x 14 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 35
Heinrich Steiner - Handgesigneerde lithografie: Abstracte Compositie kopen? Bied vanaf 29!
Heinrich Steiner (1911) Duits Handgesigneerde lithografie: Abstracte Compositie
TechniekLitho
Afmetingen28 x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 29
Arthur Secunda - e.a: zes handgesigneerde zeefdrukken: Landschappen kopen? Bied vanaf 35!
Arthur Secunda (1927-2022) Amerikaans e.a: zes handgesigneerde zeefdrukken: Landschappen
Afmetingen15 x 14 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 35
Wilhelm Schlote - Handgesigneerde giclee op doek: Mondsüchtig kopen? Bied vanaf 15!
Wilhelm Schlote (1946) Duits Handgesigneerde giclee op doek: Mondsüchtig
TechniekGiclée
Afmetingen39 x 30.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerTextiel
€ 15
Hans Jürgen Kleinhammes - Handgesigneerde ets: Geometrische Compositie kopen? Bied vanaf 15!
Hans Jürgen Kleinhammes Handgesigneerde ets: Geometrische Compositie
TechniekEts
Afmetingen38 x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 15
Chris Britz - Twee handgesigneerde offset-lithografiën: Franz Beckenbauer, Luís Figo kopen? Bied vanaf 15!
Chris Britz (1943) Servisch Twee handgesigneerde offset-lithografiën: Franz Beckenbauer, Luís Figo
TechniekOffset
Afmetingen84 x 59 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 15
Burkhart Beyerle - Handgesigneerde houtsnede: Also - Als ob kopen? Bied vanaf 15!
Burkhart Beyerle (1930) Handgesigneerde houtsnede: Also - Als ob
Afmetingen30.4 x 43.3 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 15
Douwe Jan van der Zweep - Potloodtekening (+ krijt): Hoeve kopen? Bied vanaf 15!
Douwe Jan van der Zweep (1890-1975) Nederlands Potloodtekening (+ krijt): Hoeve
TechniekPotlood
Afmetingen23.5 x 36 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 15
Wilhelm Schlote - Handgesigneerde giclee op handgeschept papier: Adam en Eva kopen? Bied vanaf 15!
Wilhelm Schlote (1946) Duits Handgesigneerde giclee op handgeschept papier: Adam en Eva
TechniekGiclée
Afmetingen30.5 x 39 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 15
Wilhelm Schlote - Handgesigneerde giclee op handgeschept papier: Papierflieger kopen? Bied vanaf 15!
Wilhelm Schlote (1946) Duits Handgesigneerde giclee op handgeschept papier: Papierflieger
TechniekGiclée
GesigneerdHandgesigneerd
€ 15
Wolf Bauer - e.a: Collectie van zes handgesigneerde kunstwerken: Diverse Composities kopen? Bied vanaf 35!
Wolf Bauer (1938) Duits e.a: Collectie van zes handgesigneerde kunstwerken: Diverse Composities
Afmetingen15 x 14 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 35
Jörg Remé - e.a: Collectie van zes handgesigneerde zeefdrukken: Diverse composities kopen? Bied vanaf 35!
Jörg Remé (1941) Duits Nederlands e.a: Collectie van zes handgesigneerde zeefdrukken: Diverse composities
Afmetingen15 x 14 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 35
Chris Britz - Twee handgesigneerde offset-lithografiën: Lothar Matthäus, Luís Figo kopen? Bied vanaf 15!
Chris Britz (1943) Servisch Twee handgesigneerde offset-lithografiën: Lothar Matthäus, Luís Figo
TechniekOffset
Afmetingen84 x 59 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 15
Wilhelm Schlote - Handgesigneerde giclee op handgeschept papier: Schweine kopen? Bied vanaf 15!
Wilhelm Schlote (1946) Duits Handgesigneerde giclee op handgeschept papier: Schweine
TechniekGiclée
GesigneerdHandgesigneerd
€ 15
Christiaan Paul Damste - Handgesigneerde zeefdruk: Abstracte Compositie kopen? Bied vanaf 15!
Christiaan Paul Damste (1944) Nederlands Handgesigneerde zeefdruk: Abstracte Compositie
Afmetingen64 x 45.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 15
Herbert W. Kapitzki - Originele potloodtekening + ets: Abschied im Hafen, Abstracte Compositie kopen? Bied vanaf 25!
Herbert W. Kapitzki (1925-2005) Pools Originele potloodtekening + ets: Abschied im Hafen, Abstracte Compositie
TechniekPotlood
Afmetingen30 x 20.8 cm (h x b)
€ 25
Hermann Gierer - e.a: Collectie van vier kunstwerken - diverse composities kopen? Bied vanaf 35!
Hermann Gierer (1931-2006) Duits e.a: Collectie van vier kunstwerken - diverse composities
TechniekLitho
Afmetingen20.5 x 29.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 35
Jörg Remé - e.a: zes handgesigneerde zeefdrukken: Diverse composities kopen? Bied vanaf 35!
Afmetingen15 x 14 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 35
Gabriele Grosse - e.a: zes handgesigneerde zeefdrukken: Geometrische Composities kopen? Bied vanaf 35!
Gabriele Grosse (1942) Duits e.a: zes handgesigneerde zeefdrukken: Geometrische Composities
Afmetingen15 x 14 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 35
Bernard Vercruyce - Handgesigneerde lithografie: Le Ballon kopen? Bied vanaf 15!
Bernard Vercruyce (1949) Belgisch Handgesigneerde lithografie: Le Ballon
TechniekLitho
Afmetingen58 x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 15
Wolf Erdmann Oblonskij - Handgesigneerde offsetlithografie: Zeskantige moer kopen? Bied vanaf 15!
Wolf Erdmann Oblonskij (1946) Duits Handgesigneerde offsetlithografie: Zeskantige moer
TechniekOffset
Afmetingen27.8 x 27.8 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 15
Chris Britz - Twee handgesigneerde offset-lithografiën: Ronaldo, George Weah kopen? Bied vanaf 15!
Chris Britz (1943) Servisch Twee handgesigneerde offset-lithografiën: Ronaldo, George Weah
TechniekOffset
Afmetingen84 x 59 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 15