loft
  5. loft

loft

Lid sinds 2013 / Velserbroek, Nederland

14 aangeboden items / 73 verkochte items

Niet of onleesbaar gesigneerd - tekening van landschap op papier - Sylvi Sluijter (zie uitleg) - 1990 kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd tekening van landschap op papier - Sylvi Sluijter (zie uitleg) - 1990
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen50.5 x 87.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Huidig bod
€ 1
1 bieding
Otmar Alt - zonder titel - zeefdruk met reliëf - ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Otmar Alt (1940) Duits zonder titel - zeefdruk met reliëf - ingelijst
Afmetingen53 x 43 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Sego armatur AS - Zweden - Wand lampen - geslepen glas met messing - 2 stuks - model 1720 1 kopen? Bied vanaf 50!
Sego armatur AS Zweeds Zweden - Wand lampen - geslepen glas met messing - 2 stuks - model 1720 1
Afmetingen25 x 5.5 x 15 cm (h x b x d)
GesigneerdGemerkt/Merksticker
€ 50
1e gehalte Zilver - 925 zilveren en 8 kt rosé gouden ring met echte diamant van Viventy - maat 17 kopen? Bied vanaf 100!
1e gehalte zilver Nederlands 925 zilveren en 8 kt rosé gouden ring met echte diamant van Viventy - maat 17
TechniekGemengd (Edel)
Afmetingen1 x 2 cm (h x b)
Gewicht5.8 g
GesigneerdBuitenlands keur
€ 100
Ger Sluijter - zeegezicht - aquarel - ingelijst - niet gesigneerd kopen? Bied vanaf 25!
Ger Sluijter (1901-1985) Nederlands zeegezicht - aquarel - ingelijst - niet gesigneerd
TechniekAquarel
Afmetingen41 x 61 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
€ 25
Internationaal Zilver - Antieke hanger - 925 zilver - granaat kopen? Bied vanaf 50!
Internationaal Zilver Antieke hanger - 925 zilver - granaat
Afmetingen5 x 3 x 0.8 cm (h x b x d)
Gewicht13.6 g
GesigneerdGemerkt/Merksticker
€ 50
Ruud Cornelisse - acrylverf op doek - "man" - gesigneerd kopen? Bied vanaf 65!
Ruud Cornelisse (1940) Nederlands acrylverf op doek - "man" - gesigneerd
Afmetingen50 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 65
Ruud Cornelisse - Acrylverf op doek - Katten - gesigneerd kopen? Bied vanaf 60!
Ruud Cornelisse (1940) Nederlands Acrylverf op doek - Katten - gesigneerd
Afmetingen50 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 60
Niels Hamel - Abstract werk op papier - gesigneerd - 2010 kopen? Bied vanaf 25!
Niels Hamel (1933) Nederlands Abstract werk op papier - gesigneerd - 2010
TechniekAquarel
Afmetingen51 x 72 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 25
Faiencerie Lunéville-Saint-Clément - middelgroot beeld - liggende hond kopen? Bied vanaf 50!
Faiencerie Lunéville-Saint-Clément (1730) Frans middelgroot beeld - liggende hond
Afmetingen25 x 15 x 38 cm (h x b x d)
Gewicht1600 g
GesigneerdGemerkt/Merksticker
€ 50
Peter Westen - collage met gemengde techniek - berichten - ingelijst - gesigneerd kopen? Bied vanaf 330!
Peter Westen (1943) Nederlands collage met gemengde techniek - berichten - ingelijst - gesigneerd
TechniekCollage
Afmetingen81 x 66.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 330
Ruud Cornelisse - gemengde techniek op papier - zonder titel - gesigneerd kopen? Bied vanaf 35!
Ruud Cornelisse (1940) Nederlands gemengde techniek op papier - zonder titel - gesigneerd
Afmetingen32 x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 35