Rosser
  5. Rosser

Rosser

Lid sinds 2013 / Diemen, Nederland

/ 1038 verkochte items

Bas van der Poll - Hand met sigaar, zeefdruk kopen? Bied vanaf 50!
Bas van der Poll (1947) Nederlands Hand met sigaar, zeefdruk
Afmetingen50 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Peter Vos - Gulzigheid, ets kopen? Bied vanaf 125!
Peter Vos (1935-2010) Nederlands Gulzigheid, ets
TechniekEts
Afmetingen26 x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 125
Ruben Herrera - Compositie, zeefdruk kopen? Bied vanaf 45!
Ruben Herrera (1943) Argentijns Compositie, zeefdruk
Afmetingen64 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 45
Han Mes - Het masker, litho kopen? Bied vanaf 40!
Han Mes (1936) Nederlands Het masker, litho
TechniekLitho
Afmetingen40 x 54 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 40
Jan Cremer - Attila’s Bivak, litho kopen? Bied vanaf 195!
Jan Cremer (1940) Nederlands Attila’s Bivak, litho
TechniekLitho
Afmetingen76 x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 195
Reiner Schwarz - Selbst, äffisch, litho kopen? Bied vanaf 50!
Reiner Schwarz (1940) Duits Selbst, äffisch, litho
TechniekLitho
Afmetingen66 x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Siet Zuyderland - Emplacement, gemengde techniek op papier (netjes ingelijst) kopen? Bied vanaf 250!
Siet Zuyderland (1942-2019) Nederlands Emplacement, gemengde techniek op papier (netjes ingelijst)
Afmetingen65 x 80 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
€ 250
Corneille - Les yeux d’enfance et le grand soleil, zeefdruk (netjes ingelijst) kopen? Bied vanaf 375!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Les yeux d’enfance et le grand soleil, zeefdruk (netjes ingelijst)
Afmetingen71 x 59 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 375
Ed van der Elsken - Karel Appel met Love Song (+ selfie Van der Elsken), gelatinezilverdruk kopen? Bied vanaf 275!
Ed van der Elsken (1925-1990) Nederlands Karel Appel met Love Song (+ selfie Van der Elsken), gelatinezilverdruk
TechniekSilverprint (Klassieke Foto)
Afmetingen24 x 18 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
Huidig bod
€ 275
1 bieding
Margret Wibmer - Meltdown, Lambda print op dibond (prachtig ingelijst, groot) kopen? Bied vanaf 395!
Margret Wibmer (1959) Oostenrijks Meltdown, Lambda print op dibond (prachtig ingelijst, groot)
TechniekC-Print
Afmetingen85 x 88 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 395
Stan Klamer - Hier is het, ets kopen? Bied vanaf 60!
Stan Klamer (1951) Nederlands Hier is het, ets
TechniekEts
Afmetingen51 x 66 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 60
Aad de Haas - Zwart-Wit, linosnede (gesigneerd door Aad de Haas zelf) kopen? Bied vanaf 145!
Aad de Haas (1920-1972) Nederlands Zwart-Wit, linosnede (gesigneerd door Aad de Haas zelf)
Afmetingen46 x 34 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerJapans Papier
IngelijstAlleen in Passe-partout
€ 145
Martin Engelman - Surrealistische compositie, litho kopen? Bied vanaf 35!
Martin Engelman (1924-1992) Nederlands Surrealistische compositie, litho
TechniekLitho
Afmetingen56 x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 35
Luuk Scholten - Witfigurig popfestival, linosnede kopen? Bied vanaf 45!
Luuk Scholten (1933) Nederlands Witfigurig popfestival, linosnede
Afmetingen58 x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 45
TechniekLitho
Afmetingen63 x 48 cm (h x b)
GesigneerdSignatuur meegedrukt
€ 50
Han van Meegeren - De aanbidding van Jezus, tekening met houtskool kopen? Bied vanaf 250!
Han van Meegeren (1889-1947) Nederlands De aanbidding van Jezus, tekening met houtskool
TechniekHoutskool
Afmetingen49 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 250
Herman Brood - D.M. Taxi, gemengde techniek op doek (netjes ingelijst, groot) kopen? Bied vanaf 5750!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands D.M. Taxi, gemengde techniek op doek (netjes ingelijst, groot)
Afmetingen101 x 101 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 5.750
Cole Morgan - Numbers & Letters, gemengde techniek op doek (netjes ingelijst, groot) kopen? Bied vanaf 3750!
Cole Morgan (1950) Nederlands Amerikaans Numbers & Letters, gemengde techniek op doek (netjes ingelijst, groot)
Afmetingen105 x 105 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 3.750
Benoit van Innis - Une soirée détente, gemengde techniek op papier (netjes ingelijst) kopen? Bied vanaf 1000!
Benoit van Innis (1960) Belgisch Une soirée détente, gemengde techniek op papier (netjes ingelijst)
Afmetingen53 x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 1.000
Gilbert Baibay - Abstracte compositie, olieverf op doek kopen? Bied vanaf 250!
Gilbert Baibay (1922-2021) Abstracte compositie, olieverf op doek
Afmetingen60 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
€ 250
Martin Engelman - Abstracte compositie, aquatint ets kopen? Bied vanaf 40!
Martin Engelman (1924-1992) Abstracte compositie, aquatint ets
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen76 x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 40
Pit Morell - Wolkenbruch, Farbradierung kopen? Bied vanaf 35!
Pit Morell (1939) Duits Wolkenbruch, Farbradierung
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen79 x 54 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 35
Henk Huig - Stilleven met speelkaarten, aquatint ets kopen? Bied vanaf 35!
Henk Huig (1934) Stilleven met speelkaarten, aquatint ets
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen39 x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 35
Poppe Damave (1921-1988) Ome Frans, aquatint ets
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen32 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 35
Dennis Olsen - Surrealistic still life, aquatint ets kopen? Bied vanaf 40!
Dennis Olsen (1941) Surrealistic still life, aquatint ets
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen60 x 71 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 40
Michael Jepkes - Ezechiel, ets kopen? Bied vanaf 35!
Michael Jepkes (1938) Ezechiel, ets
TechniekEts
Afmetingen42 x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 35
Helen van der Deen - Afscheidsrituelen V, mezzotint ets kopen? Bied vanaf 40!
Helen van der Deen (1946) Afscheidsrituelen V, mezzotint ets
TechniekEts
Afmetingen65 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 40
Wolfgang Gäfgen - Ohne Titel, Radierung / Aquatinta kopen? Bied vanaf 40!
Wolfgang Gäfgen (1935) Ohne Titel, Radierung / Aquatinta
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen45 x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 40
Joan Miro - Abstracte compositie, originele litho (1961) kopen? Bied vanaf 50!
Joan Miro (1893-1983) Spaans Abstracte compositie, originele litho (1961)
TechniekLitho
Afmetingen38 x 28 cm (h x b)
€ 50
Aat Verhoog - Mannen en honden, litho kopen? Bied vanaf 45!
Aat Verhoog (1933) Nederlands Mannen en honden, litho
TechniekLitho
Afmetingen57 x 77 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 45
Jan Montyn - Ryogin-An Kyoto, aquatint ets kopen? Bied vanaf 85!
Jan Montyn (1924-2015) Nederlands Ryogin-An Kyoto, aquatint ets
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen51 x 36 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 85
Henri Plaat - Compositie met doodles, litho kopen? Bied vanaf 45!
Henri Plaat (1936-2023) Nederlands Compositie met doodles, litho
TechniekLitho
Afmetingen57 x 77 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 45
Walter Whall Battiss - Boys picking wild fruits, linosnede kopen? Bied vanaf 95!
Walter Whall Battiss (1906-1982) Engels Zuid-Afrikaans Boys picking wild fruits, linosnede
TechniekVaria
Afmetingen29 x 43 cm (h x b)
€ 95
Grietje Postma - Wilgenroosje, houtsnede kopen? Bied vanaf 225!
Grietje Postma (1961) Nederlands Wilgenroosje, houtsnede
Afmetingen27 x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 225
Alois Janak - Alois Janak - Schneeglöckchen, Aquatinta-Radierung kopen? Bied vanaf 195!
Alois Janak (1924) Tsjechisch Alois Janak - Sneeuwklokjes, aquatint ets
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen84 x 59 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 195
David Haidle - Orchid matrix I, litho kopen? Bied vanaf 50!
David Haidle (1944) Amerikaans Orchid matrix I, litho
TechniekLitho
Afmetingen75 x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Mart Kempers - Cinzano, litho kopen? Bied vanaf 55!
Mart Kempers (1924-1993) Nederlands Cinzano, litho
TechniekLitho
Afmetingen77 x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 55
Fenneke van der Elst - Witte tulpen, zeefdruk kopen? Bied vanaf 35!
Fenneke van der Elst (1950) Nederlands Witte tulpen, zeefdruk
Afmetingen63 x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 35
Frans Hollaardt - Boeket, gouache kopen? Bied vanaf 40!
Frans Hollaardt (1916-1993) Nederlands Boeket, gouache
TechniekGouache
Afmetingen50 x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 40
Raymond Guerrier - Chevaux en Camargue, litho kopen? Bied vanaf 55!
Raymond Guerrier (1920-2002) Frans Chevaux en Camargue, litho
TechniekLitho
Afmetingen38 x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 55