Op deze pagina ziet u de laatste 12 verkochte items met de opbrengst. Wilt u de veilingopbrengsten van een specifieke kunstenaar bekijken, klik dan op de eerste letter van de achternaam  van deze kunstenaar
  Negeer tussenvoegingen etc. Harry van Kruiningen vindt u dus onder de letter K.

ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZ

eugene-rensburg-singel-amsterdam-ets
Item:Eugene Rensburg, Singel Amsterdam, Ets
Verkoop prijs:€ 5,00
Status:
verkocht
anonieme-kunstenaar-erotisch-tweeluik-ets
Item:Anonieme kunstenaar, Erotisch tweeluik, Ets
Verkoop prijs:€ 9,00
Status:
verkocht
jan-van-heel-soria-spanje-gemengde-techniek-71
Item:Jan van Heel, Soria Spanje, Gemengde techniek '71
Verkoop prijs:€ 45,00
Status:
verkocht
paul-bartels-3-zeefdrukken-uit-de-serie
Item:Paul Bartels, 3 zeefdrukken uit de serie
Verkoop prijs:€ 3,00
Status:
verkocht
marijke-mink-gouache-1999
Item:Marijke Mink, gouache, 1999
Verkoop prijs:€ 25,00
Status:
verkocht
hans-van-der-ham
Item:Hans van der Ham
Verkoop prijs:€ 5,00
Status:
verkocht
goof-remijn-groot-schilderij-op-papier-1990
Item:Goof Remijn, groot schilderij op papier, 1990
Verkoop prijs:€ 20,00
Status:
verkocht
hans-van-der-ham
Item:Hans van der Ham
Verkoop prijs:€ 7,00
Status:
verkocht
hans-van-der-ham
Item:Hans van der Ham
Verkoop prijs:€ 5,00
Status:
verkocht
wout-van-vliet-gelijste-ets
Item:Wout van Vliet, gelijste ets,
Verkoop prijs:€ 25,00
Status:
verkocht
jan-tebben-1909-1978-olieverf-op-doek-portret-van-kardinaal
Item:Jan Tebben 1909 - 1978 ) - Olieverf op doek - Portret van Kardinaal
Verkoop prijs:€ 65,00
Status:
verkocht
wim-steijn-gesigneerde-ets-eigen-druk
Item:Wim Steijn Gesigneerde ets eigen druk .
Verkoop prijs:€ 10,00
Status:
verkocht