Op deze pagina ziet u de laatste 12 verkochte items met de opbrengst. Wilt u de veilingopbrengsten van een specifieke kunstenaar bekijken, klik dan op de eerste letter van de achternaam  van deze kunstenaar
  Negeer tussenvoegingen etc. Harry van Kruiningen vindt u dus onder de letter K.

ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZ

onbekende-kunstenaar-olieverf-paneel-stilleven-bloemen-op-vaas
Item:Onbekende kunstenaar, olieverf paneel, Stilleven: bloemen op vaas
Verkoop prijs:€ 56,00
Status:
verkocht
onbekend-aquarel-hoed-en-stoel
Item:Onbekend: Aquarel, hoed en stoel
Verkoop prijs:€ 1,00
Status:
verkocht
pieter-kusters-1958-portret-met-vogels-gesigneerd-gedateerd
Item:Pieter Kusters (1958) - Portret met vogels - Gesigneerd & gedateerd
Verkoop prijs:€ 100,00
Status:
verkocht
gradus-verhaaf-ets-een-beter-zicht
Item:Gradus Verhaaf ets een beter zicht
Verkoop prijs:€ 35,00
Status:
verkocht
poppe-damave-ets-brighton
Item:Poppe Damave: ets, Brighton
Verkoop prijs:€ 40,00
Status:
verkocht
cees-heuff-gemengde-techniek-personen
Item:Cees Heuff: Gemengde techniek, Personen
Verkoop prijs:€ 40,00
Status:
verkocht
norman-dilworth-kleine-papieren-sculptuur-z-j-gesigneerd
Item:Norman Dilworth, kleine papieren sculptuur, z.j. gesigneerd
Verkoop prijs:€ 41,00
Status:
verkocht
ans-wortel-grote-gouache-al-groeiend-uiteindelijk-weten-dat-je-1971
Item:Ans Wortel - Grote gouache: Al groeiend uiteindelijk weten dat je... - 1971
Verkoop prijs:€ 295,00
Status:
verkocht
jurjen-fontein-ets-staan-liggen-1977
Item:Jurjen Fontein - Ets - Staan Liggen - 1977
Verkoop prijs:€ 1,00
Status:
verkocht
oscar-verpoorten-hele-grote-ets-meters-1984
Item:Oscar Verpoorten - Hele grote ets: Meters - 1984
Verkoop prijs:€ 550,00
Status:
verkocht
abstact-met-naakt-figuren-door-gerard-van-eck-1961-salon-de-paris
Item:ABSTACT met naakt figuren door GERARD van ECK 1961 - salon de paris
Verkoop prijs:€ 120,00
Status:
verkocht
oscar-verpoorten-drieluik-met-kleurenets-houten-kotter-1975
Item:Oscar Verpoorten - Drieluik met kleurenets: houten kotter.. - 1975
Verkoop prijs:€ 395,00
Status:
verkocht