Op deze pagina ziet u de laatste 12 verkochte items met de opbrengst. Wilt u de veilingopbrengsten van een specifieke kunstenaar bekijken, klik dan op de eerste letter van de achternaam  van deze kunstenaar
  Negeer tussenvoegingen etc. Harry van Kruiningen vindt u dus onder de letter K.

ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZ

ysbrand-van-wijngaarden-hand-gesigneerde-catalogus-1980
Item:Ysbrand van Wijngaarden - hand gesigneerde catalogus, 1980
Verkoop prijs:€ 1,00
Status:
verkocht
hans-van-dokkum-schilder-bij-molen-in-het-rivierlandschap-ets
Item:Hans van Dokkum, Schilder bij molen in het rivierlandschap, Ets
Verkoop prijs:€ 30,00
Status:
verkocht
h-d-schrader-lithografie-elemente-iii
Item:H.D. Schrader: Lithografie, Elemente III
Verkoop prijs:€ 5,00
Status:
verkocht
h-d-schrader-lithografie-elemente-ii
Item:H.D. Schrader: Lithografie, Elemente II
Verkoop prijs:€ 5,00
Status:
verkocht
h-d-schrader-lithografie-elemente-i
Item:H.D. Schrader: Lithografie, Elemente I
Verkoop prijs:€ 5,00
Status:
verkocht
henk-munnik-1912-1997-nieuwe-haagse-school-boerderij
Item:Henk Munnik 1912-1997 Nieuwe Haagse school: Boerderij
Verkoop prijs:€ 145,00
Status:
verkocht
magnifiek-olieverf-van-anton-dirckx-1878-1927-schepen-in-haven-van-rotterdam
Item:Magnifiek olieverf van Anton Dirckx (1878-1927) "Schepen in haven van Rotterdam"
Verkoop prijs:€ 220,00
Status:
verkocht
gena-de-geluksboom-acrylverf-op-doek
Item:Gena- De Geluksboom- Acrylverf op doek
Verkoop prijs:€ 300,00
Status:
verkocht
haarlems-impressionist-wim-steijn-1914-olieverf-vroege-ochtend-kennemerheide
Item:Haarlems impressionist Wim Steijn (1914) olieverf "vroege ochtend Kennemerheide
Verkoop prijs:€ 45,00
Status:
verkocht
grafische-meester-bulgarije-stoimen-stoilov-1944-litho-life-s-struggle-ges
Item:Grafische meester Bulgarije Stoimen Stoilov (1944-) Litho "Life's struggle" ges
Verkoop prijs:€ 31,00
Status:
verkocht
johannes-baptista-crol-olieverf-op-board-zicht-op-industriestad
Item:Johannes Baptista Crol, olieverf op board, 'zicht op industriestad'.
Verkoop prijs:€ 40,00
Status:
verkocht
johannes-baptista-crol-olieverf-op-board-plasgezicht
Item:Johannes Baptista Crol, olieverf op board, 'plasgezicht'.
Verkoop prijs:€ 9,00
Status:
verkocht