Op deze pagina ziet u de laatste 12 verkochte items met de opbrengst. Wilt u de veilingopbrengsten van een specifieke kunstenaar bekijken, klik dan op de eerste letter van de achternaam  van deze kunstenaar
  Negeer tussenvoegingen etc. Harry van Kruiningen vindt u dus onder de letter K.

ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZ

corry-ammerlaan-van-niekerk-the-inner-circle-sculptuur-op-sokkel
Item:Corry Ammerlaan van Niekerk - "The Inner Circle" - Sculptuur op sokkel
Verkoop prijs:€ 17,00
Status:
verkocht
corry-ammerlaan-van-niekerk-3-sterren-sculptuur-op-sokkel
Item:Corry Ammerlaan van Niekerk - 3 Sterren Sculptuur op sokkel
Verkoop prijs:€ 9,00
Status:
verkocht
naakt-olieverfschilderij-model-door-andre-tigchelaar
Item:Naakt olieverfschilderij 'model' door Andre Tigchelaar
Verkoop prijs:€ 45,00
Status:
verkocht
anton-martineau-groot-werk-op-papier-gemengde-techniek
Item:Anton Martineau, Groot werk op papier, Gemengde techniek
Verkoop prijs:€ 350,00
Status:
verkocht
joseph-semah-zonder-titel-beschilderde-hebreeuwse-tekst
Item:Joseph Semah, zonder titel, beschilderde Hebreeuwse tekst
Verkoop prijs:€ 100,00
Status:
verkocht
wim-steijn-steyn-schilderij-bloemstilleven
Item:Wim Steijn / Steyn schilderij "Bloemstilleven"
Verkoop prijs:€ 160,00
Status:
verkocht
naïeve-schildering-olieverf-op-linnen-meisje-met-pop
Item:Naïeve schildering: Olieverf op Linnen, Meisje met Pop
Verkoop prijs:€ 45,00
Status:
verkocht
antoon-kruysen-olieverf-schilderij-van-bloemenmeisje-in-frankrijk
Item:Antoon Kruysen, olieverf schilderij van Bloemenmeisje in Frankrijk.
Verkoop prijs:€ 250,00
Status:
verkocht
gelegenheidsgeschrift-jan-steen-met-20-afbeeldingen-in-koperdiepdruk-1926
Item:Gelegenheidsgeschrift Jan Steen met 20 afbeeldingen in koperdiepdruk, 1926
Verkoop prijs:€ 3,00
Status:
verkocht
murano-1970-scavo-glas-gino-cenedese-original-label-versatoio-gieter
Item:Murano 1970 `scavo glas`Gino Cenedese Original label - Versatoio (Gieter)
Verkoop prijs:€ 80,00
Status:
verkocht
sjer-jacobs-monotypie-vrouwen-1993-unica
Item:Sjer Jacobs: monotypie, Vrouwen - 1993 - Unica
Verkoop prijs:€ 41,00
Status:
verkocht
ad-arma-kleuren-ets-avondprentje-i-1993
Item:Ad Arma kleuren ets 'Avondprentje I' - 1993
Verkoop prijs:€ 45,00
Status:
verkocht