Op deze pagina ziet u de laatste 12 verkochte items met de opbrengst. Wilt u de veilingopbrengsten van een specifieke kunstenaar bekijken, klik dan op de eerste letter van de achternaam  van deze kunstenaar
  Negeer tussenvoegingen etc. Harry van Kruiningen vindt u dus onder de letter K.

ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZ

zippora-meijer-twee-vazen-tulp
Item:Zippora Meijer Twee vazen Tulp
Verkoop prijs:€ 85,00
Status:
verkocht
alian-bonnefoit-kleurenlitho-uite-nus-cheveux-rouges
Item:Alian Bonnefoit - Kleurenlitho - uite Nus: Cheveux Rouges
Verkoop prijs:€ 50,00
Status:
verkocht
constructivistische-tekening-zonder-titel
Item:constructivistische tekening,zonder titel
Verkoop prijs:€ 14,00
Status:
verkocht
halbo-kool-geometrisch-abstract-olieverf-op-doek-ingelijst
Item:Halbo Kool - Geometrisch abstract, olieverf op doek (ingelijst)
Verkoop prijs:€ 750,00
Status:
verkocht
theodoros-stamos-geometrisch-abstracte-compositie-zeefdruk
Item:Theodoros Stamos - Geometrisch abstracte compositie, zeefdruk
Verkoop prijs:€ 375,00
Status:
verkocht
geert-van-fastenhout-compositie-in-zwart-en-grijsblauwe-tinten-zeefdruk
Item:Geert van Fastenhout - Compositie in zwart en grijsblauwe tinten, zeefdruk
Verkoop prijs:€ 260,00
Status:
verkocht
johan-van-den-berg-geometrisch-abstract-zeefdruk
Item:Johan van den Berg - Geometrisch abstract, zeefdruk
Verkoop prijs:€ 60,00
Status:
verkocht
jean-marie-haessle-breakout-zeefdruk
Item:Jean-Marie Haessle - Breakout, zeefdruk
Verkoop prijs:€ 140,00
Status:
verkocht
brons-abstracte-figuratie-klaas-boonstra-1905-1999
Item:Brons, abstracte figuratie. Klaas Boonstra 1905-1999
Verkoop prijs:€ 205,00
Status:
verkocht
richard-mortensen-geometrisch-abstracte-compositie-zeefdruk
Item:Richard Mortensen - Geometrisch abstracte compositie, zeefdruk
Verkoop prijs:€ 95,00
Status:
verkocht
peter-struycken-litho-gemetrische-compositie-1973
Item:Peter Struycken - litho: Gemetrische compositie - 1973
Verkoop prijs:€ 35,00
Status:
verkocht
marcel-verdren-spacio-nero-no-7-zeefdruk
Item:Marcel Verdren - Spacio Nero no. 7, zeefdruk
Verkoop prijs:€ 150,00
Status:
verkocht