Aankomende specials

KALENDER MET SPECIALE VEILINGEN VAN KUNSTENAARS OF KUNSTSTROMINGEN.

Wat is een special en hoe werkt het?
Iedere maandagavond loopt op Kunstveiling een speciale veiling af. Met een special geven wij extra aandacht aan een kunstenaar of thema op de veiling. Wij laten onze verkopers de planning van de specials weten via de verkopersnieuwsbrief. Specials worden extra onder de aandacht gebracht in onze nieuwsbrief, op de homepage (desktop) en op sociale media.

Aan iedere special met een thema wordt een code toegevoegd, deze code wordt via de verkopersnieuwsbrief gecommuniceerd. Tevens lopen de veilingen binnen de special af op een geplande maandagavond tussen 19.00 - 21.00 uur.

Voor specials geldt ook de limiet van 5 werken per kunstenaar en per aanbieder. Het is echter niet toegestaan om identieke werken aan te bieden, ongeacht wie het aanbiedt. Wanneer dit wel gebeurt, verwijderen wij de werken met de hoogste inzetprijs.

Let op:
- zorg bij een special dat de naam van de kunstenaar in de titel van uw item genoemd wordt en de juiste kunstenaar is gekoppeld;
- zorg dat de aflooptijd klopt. Let op: een aflooptijd kunt u 12 uur na het inbrengen nog aanpassen, daarna niet meer;
- voeg onderaan in de beschrijving van het werk de code van de special in, indien het om een thema special gaat.

AANKOMENDE SPECIALS

4 september: Portfolio Special
Code: ZZPS

11 september: Naakt Special
Code: ZZNK

18 september: Popart / Streetart Special
Code: ZZPOP

25 september: Etsen Special
Code: ZZETS

2 oktober: Minimalisme / Zero Special
Code: ZZERO

9 oktober: Exclusieve Special
Alleen voor werken met een openingsbod van 750,- euro of hoger. Deze zullen door de veilingmeester nog beoordeeld worden of het openingsbod niet hoger is dan de veilingwaarde.
Code: ZZES

16 oktober: Beelden Special
Code: ZZBS

23 oktober: COBRA Special
Alleen werk van kunstenaars die daadwerkelijk lid zijn geweest van CoBrA.
Code: ZZOB

30 oktober: Klassieke schilderijen Special
Olieverf op doek of paneel.
Code: ZZKS

Ontvangt u de verkopersnieuwsbrief nog niet? Dan kunt u zich hier aanmelden.