Aankomende specials

KALENDER MET SPECIALE VEILINGEN VAN KUNSTENAARS OF KUNSTSTROMINGEN.

Wat is een special en hoe werkt het?
Iedere maandagavond loopt op Kunstveiling een speciale veiling af. Met een special geven wij extra aandacht aan een kunstenaar of thema op de veiling. Wij laten onze verkopers de planning van de specials weten via de verkopersnieuwsbrief. Specials worden extra onder de aandacht gebracht in onze nieuwsbrief, op de homepage (desktop) en op sociale media.

Aan iedere special met een thema wordt een code toegevoegd, deze code wordt via de verkopersnieuwsbrief gecommuniceerd. Tevens lopen de veilingen binnen de special af op een geplande maandagavond tussen 19.00 - 21.00 uur.

Voor specials geldt ook de limiet van 5 werken per kunstenaar en per aanbieder. Het is echter niet toegestaan om identieke werken aan te bieden, ongeacht wie het aanbiedt. Wanneer dit wel gebeurt, verwijderen wij de werken met de hoogste inzetprijs.

Let op:
- zorg bij een special dat de naam van de kunstenaar in de titel van uw item genoemd wordt en de juiste kunstenaar is gekoppeld;
- zorg dat de aflooptijd klopt. Let op: een aflooptijd kunt u 12 uur na het inbrengen nog aanpassen, daarna niet meer;
- voeg onderaan in de beschrijving van het werk de code van de special in, indien het om een thema special gaat.

AANKOMENDE SPECIALS

29 januari: Tekeningen Special
Het gaat hier echt om tekeningen (pen/potlood/penseel) maar geen gouaches of aquarel.
Code: ZZTEK

5 februari: CoBrA Special
Alleen werk van kunstenaars die lid zijn geweest van CoBrA.
Code: ZZCOB

12 februari: Exclusive Special
Uitsluitend voor werken met een waarde van 1000,- euro of hoger.
Code: ZZES

19 februari: Beelden Special
Code: ZZBEE

26 februari: 19e Eeuwse schilderijen Special
Code: ZZEEU

Ontvangt u de verkopersnieuwsbrief nog niet? Dan kunt u zich hier aanmelden.