3. Specials
  5. ZERO, Op-Art & Minimalisme Special

ZERO, Op-Art & Minimalisme Special

Geometrische vormen, monochrome kleurvlakken en optische illusies: deze Special is gevuld met werken die passen binnen de kunststromingen ZERO, Op-Art en Minimalisme!

Zelf een kunstwerk aanbieden in deze Special?
In deze Special kan zowel origineel werk (schilderijen, tekeningen) als grafiek en driedimensionaal werk worden aangeboden binnen, mits ze binnen het thema van deze Special passen.

Er worden 126 kunstwerken aangeboden binnen deze special

Aftersale items

Lei Molin - Gemengde techniek op papier, Miroir - Ingelijst (Tweeluik) kopen? Bied vanaf 750!
Lei Molin - Gemengde techniek op papier, Miroir - Ingelijst (Tweeluik)Tekening / Aquarel
Geplaatst doorVeilingmeester
Jaartal1989
Afmetingen145.5 cm x 110 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Willem Hussem - Geometrisch abstracte compositie, zeefdruk (groot, zeldzaam) kopen? Bied vanaf 195!
Willem Hussem - Geometrisch abstracte compositie, zeefdruk (groot, zeldzaam)Grafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorRosser
Jaartal1973
Afmetingen96 cm x 78 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Carel Visser - Abstracte compositie, houtsnede op japans papier kopen? Bied vanaf 250!
Carel Visser - Abstracte compositie, houtsnede op japans papierGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorRosser
Jaartal1966
Afmetingen62 cm x 88 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerJapans Papier
IngelijstNiet Ingelijst
Christiaan Paul Damste - Zero compositie, tekening op papier kopen? Bied vanaf 125!
Christiaan Paul Damste - Zero compositie, tekening op papierTekening / Aquarel
Geplaatst doorRosser
Jaartal1968
Afmetingen50 cm x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Schoonhoven - Formatie, zeefdruk kopen? Bied vanaf 275!
Jan Schoonhoven - Formatie, zeefdrukGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorRosser
Jaartal1987
Afmetingen50 cm x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Rob Scholte - Gemengde techniek: Made in China 7.3.3 - 2004 kopen? Bied vanaf 950!
Rob Scholte - Gemengde techniek: Made in China 7.3.3 - 2004Schilderij
Geplaatst doorKiewitKunst
Jaartal2004
Afmetingen86 cm x 78 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
IngelijstIngelijst
Rob Scholte - Brieflezend meisje bij het venster, omgekeerd borduurwerk (handgesigneerd) kopen? Bied vanaf 295!
Rob Scholte - Brieflezend meisje bij het venster, omgekeerd borduurwerk (handgesigneerd)Schilderij
Geplaatst doorRosser
Jaartal2009
Afmetingen49 cm x 39 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Hans Köhler - Computer Art, zeefdruk kopen? Bied vanaf 60!
Hans Köhler - Computer Art, zeefdrukPrenten & Uitgaves
Geplaatst doorRosser
Jaartal1972
Afmetingen60 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Schoonhoven - Formatie + map en introductietekst kopen? Bied vanaf 350!
Jan Schoonhoven - Formatie + map en introductietekstGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorDabra_art
Jaartal1987
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Willem Hussem - zeefdruk: Geometrisch abstracte compositie (groot, oplage slechts 30 stuks) kopen? Bied vanaf 175!
Willem Hussem - zeefdruk: Geometrisch abstracte compositie (groot, oplage slechts 30 stuks)Grafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorKiewitKunst
Jaartal1969
Afmetingen100 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Cyril Lixenberg - Zeefdruk op dibond, Geometrische compositie kopen? Bied vanaf 50!
Cyril Lixenberg - Zeefdruk op dibond, Geometrische compositiePrenten & Uitgaves
Geplaatst doorVeilingmeester
Afmetingen61 cm x 61 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Cyril Lixenberg - Zeefdruk, Geometrische compositie - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Cyril Lixenberg - Zeefdruk, Geometrische compositie - IngelijstGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorVeilingmeester
Afmetingen63.5 cm x 63.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Geplaatst doorVeilingmeester
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Rob Scholte - Een vrouw met een kind in een kelderkamer, omgekeerd borduurwerk (gesigneerd) kopen? Bied vanaf 350!
Rob Scholte - Een vrouw met een kind in een kelderkamer, omgekeerd borduurwerk (gesigneerd)Schilderij
Geplaatst doorRosser
Jaartal2007
Afmetingen48 cm x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Ronald Abram - Geometrisch abstract, zeefdruk kopen? Bied vanaf 60!
Ronald Abram - Geometrisch abstract, zeefdrukGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorRosser
Jaartal1968
Afmetingen68 cm x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Sam Middleton - Zeefdruk: Concerto- 1995 kopen? Bied vanaf 175!
Sam Middleton - Zeefdruk: Concerto- 1995Grafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorKiewitKunst
Jaartal1995
Afmetingen41 cm x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
Pino Spagnolo - Donkerbruine postmoderne vaas voor Sicart Milano kopen? Bied vanaf 50!
Pino Spagnolo - Donkerbruine postmoderne vaas voor Sicart MilanoDesign
Geplaatst doorwoerro
Afmetingen29 cm x 10 cm x 10 cm (h x b x d)
GesigneerdGemerkt/Merksticker
Sam Middleton - Zeefdruk: Drum sticks - 1995 kopen? Bied vanaf 175!
Sam Middleton - Zeefdruk: Drum sticks - 1995Grafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorKiewitKunst
Jaartal1995
GesigneerdHandgesigneerd
Dick Cassee - zeer grote linosnede: Compositie - 1988 (200 cm, uniek item !) kopen? Bied vanaf 250!
Dick Cassee - zeer grote linosnede: Compositie - 1988 (200 cm, uniek item !)Grafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorKiewitKunst
Jaartal1988
Afmetingen200 cm x 28 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerJapans Papier
IngelijstNiet Ingelijst
Pim Lenos - Olieverf op papier, Abstracte compositie - Ingelijst kopen? Bied vanaf 250!
Pim Lenos - Olieverf op papier, Abstracte compositie - IngelijstSchilderij
Geplaatst doorVeilingmeester
Jaartal2011
Afmetingen75 cm x 94.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Pim Lenos - Olieverf op papier, Compositie in kleur - Ingelijst kopen? Bied vanaf 250!
Pim Lenos - Olieverf op papier, Compositie in kleur - IngelijstSchilderij
Geplaatst doorVeilingmeester
Afmetingen78.5 cm x 98 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
Pim Lenos - Olieverf op papier, Compositie in zwart, blauw en goud - Ingelijst kopen? Bied vanaf 300!
Pim Lenos - Olieverf op papier, Compositie in zwart, blauw en goud - IngelijstSchilderij
Geplaatst doorVeilingmeester
Jaartal2010
Afmetingen79 cm x 98 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Pim Lenos - Olieverf op paneel, Compositie in rood en zwart - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 250!
Pim Lenos - Olieverf op paneel, Compositie in rood en zwart - Ingelijst (Groot)Schilderij
Geplaatst doorVeilingmeester
Jaartal2009
Afmetingen74 cm x 104 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
Pim Lenos - Olieverf op papier, Compositie in rood en zwart - Ingelijst kopen? Bied vanaf 300!
Pim Lenos - Olieverf op papier, Compositie in rood en zwart - IngelijstSchilderij
Geplaatst doorVeilingmeester
Jaartal2009
Afmetingen74 cm x 93 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Pim Lenos - Olieverf op doek, Compositie in rood en zwart (Groot) kopen? Bied vanaf 250!
Pim Lenos - Olieverf op doek, Compositie in rood en zwart (Groot)Schilderij
Geplaatst doorVeilingmeester
Afmetingen100 cm x 120 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Schoonhoven - zonder titel kopen? Bied vanaf 925!
Jan Schoonhoven - zonder titelGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorKunstbedrijf
Jaartal1988
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Pim Lenos - Olieverf op doek, Geometrische compositie in rood en zwart (Groot) kopen? Bied vanaf 250!
Pim Lenos - Olieverf op doek, Geometrische compositie in rood en zwart (Groot)Schilderij
Geplaatst doorVeilingmeester
Jaartal2016
Afmetingen100 cm x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Henderikse - Ready-made, 1 cent kopen? Bied vanaf 350!
Jan Henderikse - Ready-made, 1 centBeeld / Object
Geplaatst doorVeilingmeester
Jaartal2013
TechniekOverig
Afmetingen27.5 cm x 14 cm x 3.5 cm (h x b x d)
Gewicht1462 g
GesigneerdHandgesigneerd
Armando - Giclee: Landschaft - 2014 kopen? Bied vanaf 159!
Armando - Giclee: Landschaft - 2014Grafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorKunstverkoperWestland
Jaartal2014
TechniekGiclée
Afmetingen56 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Lejo den Hertog - Geometrisch abstracte compositie, zeefdruk kopen? Bied vanaf 40!
Lejo den Hertog - Geometrisch abstracte compositie, zeefdrukGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorRosser
Jaartal1973
Afmetingen59 cm x 47 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Armando - Giclee: Damals - 2015 kopen? Bied vanaf 159!
Armando - Giclee: Damals - 2015Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal2015
TechniekGiclée
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Leo van Vugt - Ets en aquatint, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 60!
Leo van Vugt - Ets en aquatint, Zonder titel - IngelijstGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorVeilingmeester
Jaartal1987
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen70 cm x 80.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Geplaatst doorKunstbedrijf
Jaartal1988
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Rien Goene - Cirkel kopen? Bied vanaf 850!
Rien Goene - CirkelBeeld / Object
Geplaatst doorArtandDesignonline
TechniekIJzer
Afmetingen45 cm x 24 cm x 12 cm (h x b x d)
Gewicht6600 g
Rob Scholte - gemengde techniek: Melkmeisje naar Johannes Vermeer - 2008 kopen? Bied vanaf 475!
Rob Scholte - gemengde techniek: Melkmeisje naar Johannes Vermeer - 2008Schilderij
Jaartal2007
Afmetingen40.5 cm x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jan van Goethem - Zeefdruk, Geometrische compositie kopen? Bied vanaf 15!
Jan van Goethem - Zeefdruk, Geometrische compositieGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorAnnilo
Afmetingen54.5 cm x 74.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Armando - Giclee: Das buch - 2015 kopen? Bied vanaf 159!
Armando - Giclee: Das buch - 2015Grafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorKiewitKunst
Jaartal2015
TechniekGiclée
Afmetingen55 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
David van de Kop - Zeefdruk kopen? Bied vanaf 15!
David van de Kop - ZeefdrukGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorAnnilo
Jaartal1970
Afmetingen56 cm x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Armando - Giclee: Komposition in rot- 2015 kopen? Bied vanaf 139!
Armando - Giclee: Komposition in rot- 2015Grafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorKiewitKunst
Jaartal2014
TechniekGiclée
Afmetingen61 cm x 43 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Schoonhoven Jr. - reliëf - ‘zonder titel’ - 2020 kopen? Bied vanaf 950!
Jan Schoonhoven Jr. - reliëf - ‘zonder titel’ - 2020Schilderij
Geplaatst doorGalerie Zien
Jaartal2020
Afmetingen30 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
Rob Scholte - Made in China, originele collage van viltstiften (prachtig ingelijst, groot) kopen? Bied vanaf 950!
Rob Scholte - Made in China, originele collage van viltstiften (prachtig ingelijst, groot)Schilderij
Geplaatst doorRosser
Jaartal2004
TechniekCollage
Afmetingen87 cm x 78 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKarton
IngelijstIngelijst
Friedrich Geiler - Farbsiebdruck Geometrische Komposition Handsigniert kopen? Bied vanaf 175!
Friedrich Geiler - Farbsiebdruck Geometrische Komposition HandsigniertGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorkleurrijkekunstfriesland
Verzending Internationaal
Jaartal2002
Afmetingen80 cm x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Yoka Voorbach - Ets: Idol - 1992 kopen? Bied vanaf 65!
Yoka Voorbach - Ets: Idol - 1992Grafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorKiewitKunstonder100euro
Jaartal1992
TechniekEts
Afmetingen46 cm x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Heinrich Neuy - Strenge und Spiel, zeefdruk kopen? Bied vanaf 50!
Heinrich Neuy - Strenge und Spiel, zeefdrukGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorRosser
Jaartal1991
Afmetingen28 cm x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan van den Berg - zonder titel kopen? Bied vanaf 45!
Jan van den Berg - zonder titelGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorKunstbedrijf
Jaartal1988
Afmetingen48 cm x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerChine collé
IngelijstNiet Ingelijst
Anton Lutgerink - Abstracte (ZERO) Compositie kopen? Bied vanaf 100!
Anton Lutgerink - Abstracte (ZERO) CompositieSchilderij
Jaartal1967
Afmetingen46 cm x 41 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Christian Megert - zonder titel kopen? Bied vanaf 195!
Christian Megert - zonder titelGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorKunstbedrijf
Jaartal1974
Afmetingen71 cm x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Geplaatst doorKunstbedrijf
Jaartal1988
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Constant - litho: New Babylon - 1963 kopen? Bied vanaf 399!
Constant - litho: New Babylon - 1963Prenten & Uitgaves
Geplaatst doorKiewitKunst
Jaartal1963
TechniekLitho
Afmetingen40 cm x 75.5 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Menashe Kadishman - Zeefdruk: Moderne compositie - 1973 kopen? Bied vanaf 199!
Menashe Kadishman - Zeefdruk: Moderne compositie - 1973Grafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorKiewitKunst
Jaartal1973
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst